Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 30 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Вихованці Кременчуцької колонії переглянули фільм з "Docudays UA"

 
 

 

2 июля 2017 11:30
Вихованці Кременчуцької колонії переглянули фільм з "Docudays UA"

Перед та після перегляду стрічки з хлопцями провели психологічні розмови стосовно свободи, безпеки та подальшого самостійного життя на свободі.

1 липня вихованці державної установи «Кременчуцька виховна колонія» у рамках Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, переглянули документальний фільм Алєксандра Ґорєліка "Виховання Уляни". Про це повідомляє Олена Удовицька, заступник начальника Кременчуцької виховної колонії.
Разом з модератором хлопці перед початком фільму дискутували на тему батьків і дітей. Фільм підняв один із найсуперечливіших аспектів виховання – заборону. Після перегляду стрічки хлопці відповіли на запитання: де знаходиться грань між елементарними правилами безпеки та свободою дитини. 
В робочих групах хлопці розробили стратегію своєї поведінки після звільнення з колонії. Особливу увагу приділили налагодженню позитивних взаємовідносин зі своїми батьками та професійній зайнятості.
 "Всіх присутніх об’єднала думка про важливість дотримання прав дитини та несприйняття насильства у сім’ї, важливість враховувати думку один-одного", - наголосив начальник колонії Юрій Величко.
Нагадаємо, нещодавно у знак протесту новоприбулі вихованці колонії влаштували бунт, розбивши сантехніку та меблі закладу та порізавши собі руки. 
 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися