Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 25 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Вихованці Кременчуцької виховної колонії долучились до міського конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати!»

18 ноября 2017 11:00

Макети приймаються до 30 листопада цього року.

17 листопада 2017 року вихованці державної установи «Кременчуцька виховна колонія» виготовили листівки до конкурсу молодіжної соціальної реклами «Тобі обирати!». Про це сповістила заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька.

Юнаки виготовили художні роботи у вигляді макету соціальної реклами, спрямованої на популяризацію здорового способу життя та подолання соціально-негативних явищ.

«В подальшому будуть обрані найкращі роботи, які будуть використані для підготовки загальноміської соціальної реклами з подолання соціально-негативних явищ в суспільстві», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

Нагадаємо, у Кременчуці проходить конкурс молодіжної соціальної реклами «Тобі обирати!». Художні роботи у вигляді макету соціальної реклами, спрямованої на популяризацію здорового способу життя та подолання соціально-негативних явищ можуть присилати кременчужани віком від 13 до 18 років. 

Макети приймаються до 30 листопада цього року за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, Управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, каб. 522. Тел. 73-12-83.

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться