Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 23 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Вихованців Кременчуцької колонії навчали техніці безпеки при роботі у виробничих майстернях

 
 

 

28 марта 2018 14:10

Хлопців навчали користуватися засобами первинного пожежогасіння, терміновій евакуації згідно до схем, планів, маршрутів евакуації на випадок пожежі чи надзвичайної ситуації.

28 березня 2018 року з вихованцями державної установи «Кременчуцька виховна колонія» провели практичні навчання з охорони праці, пожежної та техногенної безпеки.

Юнаки мали нагоду продемонструвати свої дії при умовному травмуванні у виробничих майстернях, виникненні пожежі, надзвичайної ситуації, стихійного лиха. Хлопців навчали користуватися засобами первинного пожежогасіння, терміновій евакуації згідно до схем, планів, маршрутів евакуації на випадок пожежі чи надзвичайної ситуації.

Особливу увагу приділили вивченню вихованцями, які залучаються до праці,  технологічних процесів виконання робіт, технологічних карток, інструкцій з охорони праці та пожежної безпеки. Викладачі наголосили,  що знання хлопців є важливим чинником у профілактиці виробничого травматизму.

Начальник колонії Олександр Сайко зазначив, що адміністрація установи прикладає багато зусиль на обізнаність вихованців, особливо залучених до праці з питань техніки безпеки. Регулярно проводяться лекції, навчання з безпечного виконання робіт, Правил безпечного використання інструментів і пристроїв, розроблені карти ризику по професіям і посадам за міжнародною системою стандартизації ISO, де враховані  усі фактори ймовірного  ризику, проводиться моніторинг повітря робочих зон.

Вихованці таким чином не тільки навчаються самостійній праці, а також отримують досвід з безпечних видів виконання робіт, що знадобиться  їм після звільнення як на виробництві, так і в побуті.

 

За матеріалами прес-служби колонії

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися