Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 12 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Вільні профспілки Кременчука просять мера Малецького достроково розірвати контракт з директоркою гімназії №18 Шендрик

 

3 июня 2020 10:30

Члени профспілки назвали причини такого кроку.

Днями відбулося засідання профспілкового комітету Первинної профспілкової організації працівників освіти та учасників освітнього процесу Вільної профспілки міста Кременчука. Згідно з витягу із протоколу, який має редакція «Кременчуцької газети», на зборах було розглянуто звернення до засновника Кременчуцької гімназії №18 – Кременчуцької  міської ради Полтавської області, до голови Полтавської облдержадміністрації, до правоохоронних органів з вимогою про розірвання трудового договору (контракту) з директоркою Кременчуцької гімназії №18 Шендрик В.В. відповідно до ст. 38 п.9 діючого Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» за порушення цього закону, законодавства про працю, ухилення від участі у переговорах щодо укладення або змін колективного договору, невиконання зобов’язань за колективним договором та інше.

У протоколі зокрема зазначено, що по цьому питанню виступила заступник голови профспілкового комітету Первинної профспілкової організації працівників освіти та учасників освітнього процесу Вільної профспілки міста Кременчука Мороз В.В., яка розповіла проте, що вона не отримала від директорки Шендрик В.В. педнавантаження на наступній навчальний рік, її немає у списку на щорічну оплачувану відпустку (56 днів), вона позбавлена «оздоровчих» коштів. Директорка пояснює це тим, що «готує звільнення». У цей час директорка постійно відкладає судове засідання саме з приводу визнання законності наказів із доганами відносно Мороз В.В. Мороз В.В. Вимагає захисту у профспілки та звернення до відповідних органів.

Також виступила голова профспілки Ревіна І.О., яка розповіла проте, що протягом дії профспілкової організації директорка гімназії №18 Шендрик В.В. постійно намагалася втручатися у статутну діяльність профспілки, намагалася припинити діяльність профспілки, ігнорувала права профспілки погоджувати накази з доганами відносно керівництва профспілки, за службовим становищем тиснула на членів профспілки (Мороз В.В., Кузнякову С.Л.). Кузнякова С.Л. вимушена залишити профспілку, щоб не залишитися без роботи. Директор не реагує на доводи та аргументи, не використовує рекомендації Департаменту освіти, освітнього омбудсмена. Відносно ППО ПОУОП вона створила суцільний терор, який не йде на користь навчанню дітей та порушує психологічний клімат у колективі вчителів. Ревіна І.О. наполягає на зверненні до відповідних органів  з вимогою про розірвання трудового договору (контракту) з директоркою Кременчуцької гімназії №18 Шендрик В.В. відповідно до ст. 38 п.9 діючого Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» за порушення цього закону, законодавства про працю, ухилення від участі у переговорах щодо укладення або змін колективного договору, невиконання зобов’язань за колективним договором.

Виступила секретар профспілки, учасник освітнього процесу Цибульська В.В., яка розповіла проте, що протягом довгого часу її сина, дитину з ООП, учня Кременчуцької гімназії у присутності виховательки ГПД принижували інші учні: обзивали, малювали образливі слова на шиї, били ногами у туалеті. Вона зверталася усно і письмово до керівництва гімназії, Департаменту освіти з приводу булингу, але отримала відповідь, що «це не булинг, а взаємні непорозуміння між учнями». Мати учня Цибульська В.В. не згодна з цим и вимагає у профспілки захисту її сина, учасника освітнього процесу Нікіти Цибульського.

За результатом розгляду питання члени зборів постановили доручити голові ППО профспілкового комітету Первинної профспілкової організації працівників освіти та учасників освітнього процесу Вільної профспілки міста Кременчука Ревіній І.О. підготувати та надіслати Звернення до засновника Кременчуцької гімназії №18 – Кременчуцької  міської ради Полтавської області, до голови Полтавської облдержадміністрації, до правоохоронних органів з вимогою про розірвання трудового договору (контракту) з директоркою Кременчуцької гімназії №18 Шендрик В.В. відповідно до ст. 38 п.9 діючого Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» за порушення цього закону, законодавства про працю, ухилення від участі у переговорах щодо укладення або змін колективного договору, невиконання зобов’язань за колективним договором та інше.

Нагадаємо, що гімназія №18 вже неодноразово фігурувала у матеріалах ЗМІ міста.

Читайте: Новий спосіб загартовування? У Кременчуцькій гімназії №18 уроки фізкультури проходять при температурі +10

Раніше батьки учнів гімназії №18 скаржились на погану якість харчування. Каша, як клей, капусняк, як з холодильника - кременчуцькі батьки скаржаться на погане харчування в школі

Тоді ж журналісти побачили в одному із класів поламані стільці, обшарпані парти, світло ледь жевріє, бо частина лампочок перегоріла.  І в таких умовах вимушені тоді навчатися діти! 

У Кременчуці виявили «школу суворого режиму» - учням, вчителям і гостям гімназії №18 ввели ряд обмежень

Очолює гімназію №18 Валентина Шендрик. 

Також 17 січня цього року до школи приїздив уповноважений освітянський омбудсмен Сергій Горбачов, який спілкувався з педагогами школи, керівниками кременчуцької освіти та батьками, щоб розібратися у шкільному скандалі.

Завдяки заяві вчительки на керівництво кременчуцької  школи, суд зобов’язав поліцію відкрити кримінальне провадження

Коса на камінь: у школі №18 суд булінгу з боку вчителя не знайшов, але керівництво закладу на цьому може не зупинитися

 

 

 

Марина Соловей

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться