Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 22 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Він безмежно допомагав Кременчуку, а тепер Кременчук має допомогти його родині: ситуація навколо німецького волонтера, який помер в міськлікарні

Ми в Telegram

9 березня 2023 08:30

Оточенню німецького волонтера, який помер в міській лікарні, виставлено великий рахунок. Можливо місто має погасити борг перед лікарнею з бюджету, адже Юрген Хансен привіз до нашого регіону 11 вантажівок з гумдопомогою, 2 пожежні машини та дві швидкі допомоги.

Ну, не щастить німцям у Кременчуці. То німецького інвестора Йорга Майснера, який вклав у видобуток біогазу зі сміття на Деївському звалищі понад півмільйона євро, а згодом його та компанію HAASE Energietechnik AG, яку він представляє, влада Віталія Малецького усунула від роботи. Натомість завели на прибутковий бізнес зеленої енергетики без конкурсу свою місцеву фірму Кліар Енерджі Кременчук.

Тепер у Кременчуці черговий неприємний момент з іншими німцями.

Справа стосується голови правління ГО «Робоча група з питань біженців Гельзенкірхена», волонтера та депутата з міста Гельзенкірхен (Німеччина), який багато допомагав Кременчуку, Юргена Хансена.

Як пише німецька преса, Юрген Хансен помер 24 лютого 2023 року у віці 65 років у лікарні у Кременчуці (Україна). Його партнерка Олеся розповіла за день до смерті: «У Юргена важка малярія і він перебуває в реанімації».

«Кременчуцькій газеті» Олеся каже, що скоріш за все Юрген підхопив малярію у Африці, де вони були напередодні. Коли в Україні йому стало погано, то вона прохала зробити аналіз на малярію, але лікарі вперто казали, що в нього простудне захворювання.

«Його лікували пігулками від грипу. Потім зробили тест на малярію і тоді з Світловодська перевели в Кременчук до лікарні. Там він пролікувався з 13 по 24 лютого.

Багато медикаментів ми купляли за свої кошти. Нам їх передавали з Німеччини. Я тут сама багато чого придбала…

Ви питаєте, чи допомагав йому мер Малецький? Майже нічим. Тільки раз допоміг організувати конвой з поліції, аби швидко привезти ліки з Києва…

Йому навіть стало краще, але потім він помер…»,- каже пані Олеся.

«Не вберегли, не врятували…»,- так можна казати скільки завгодно, але людину не повернути.

Але те, що сталося після його смерті, якось у розумі не вкладається. Законодавчо, майже все зроблено вірно, але як себе має морально почувати, наприклад, міський голова Віталій Малецький чи його заступниця – куратор медицини Ольга Усанова.

У чому справа?

Та у тому, що, як каже партнерка німецького волонтера Олеся, лікарня, де він перебував, виставила їй рахунок за лікування у майже 127 тис грн.

Звісно, так потрібно було зробити, але виникають і юридичні моменти. Наприклад, чому рахунок надано партнерці померлого, яка немає статусу родички Ю.Хансена?

А чому при лікуванні не використовувалася страховка німецького гостя? Де роздруківка витрачених коштів на лікування?

Проте тут краще поміркувати про моральне.

Юрген Хансен привіз до нашого регіону 11 вантажівок з гумдопомогою, 2 пожежні машини та дві швидкі допомоги.

Окремо допомогу отримали Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни, Комунальне підприємство «Спецсервіс-Кременчук» тощо.

Кременчук вже хотів побрататися з містом Гельзенкірхен (Німеччина). Мер В.Малецький обіймався з волонтером, а комунальне телебачення на всю його вихваляло.

І тепер про все це забули? Можливо, місто має погасити борг перед лікарнею з бюджету?

Самого Юргена Хансена вже піддали кремації. Цікаво, що прощання з ним пройшло в морзі Кременчука. Поклонитися волонтеру приїхали члени виконкому Світловодська на чолі з міським головою, начальник поліції та інші високопосадовці. А від Кременчука прийшов перший віце-мер Володимир Пелипенко, директор «Інституту розвитку Кременчука» Павло Бедрацкий, його заступник Андрій Мельник.

Незабаром до Кременчука приїде донька померлого, аби забрати урну з прахом батька. Всі документи на вивезення праху вже оформлені. Залишається єдине питання оплати великої суми за лікування. Віримо, що міська влада Віталія Малецького це питання вирішить.

Кременчук налагоджує побратимські зв'язки із німецьким містом Гельзенкірхен

Кременчуцький шпиталь для ветеранів отримав від німецького депутата-благодійника нову пральню

У кременчуцькій лікарні помер Юрген Хансен - волонтер та депутат з міста Гельзенкірхен, який багато допомагав нашому місту та ЗСУ

Названа причина смерті у кременчуцькій лікарні депутата з міста Гельзенкірхен Юргена Хансена, який багато допомагав місту та ЗСУ

 

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися