Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 2 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Випадковість чи схоже на ігнор: на Всеукраїнську виставку у Кременчуці не взяли роботу відомого кременчуцького вакули

 

26 ноября 2018 12:30

Заздалегідь підготовану роботу кременчуцького митця оминули увагою.

Про несправедливість довкола проведення Всеукраїнської виставки «Ню-Арт» під організацією кременчуцької спілки художників України повідомив Кременчуцькій газеті місцевий коваль Геннадій Сметанко.

«На саме виконання роботи «Ундіна» для конкурсу я витратив близько 2,5 тижнів. Заздалегідь спланував композицію з завуальованим жіночим тілом, хвостом та вінком на голові. До виставки довго готувався, затрачав свої кошти, попередньо подав заявку на участь, проте відповіді у потрібний період не отримав. За кілька днів до самого проведення я перетелефонував до директорки художньої галереї Оксани Бойко, яка порадила звернутися до однієї із організаторів конкурсу Ольги Гриценко. Телефоную до пані Ольги, яка відповіла, що – дослівно – «професійним журі ваша заявка відхилена, адже не пройшла по конкурсу», - розповів Г.Сметанко.

Та додав, що, не дивлячись на це, він таки прийшов на виставку. І звернув увагу: жодної роботи у техніці ковки представлено на місці не було. Однак зауважив, що у повідомленні про конкурс було допустиме подання робіт у будь-якому жанрі.

«Сам цей факт говорить про незрозумілий підхід журі при відборі робіт, якщо проігнорували саме ковку.  Більше того, я готував роботу саме під тему даної виставки. І мені стає досить цікаво: зумисне чи випадково не помітили роботу саме мою. Виходить, зі всієї України роботи відібрали, а свого земляка - проігнорували. Дуже цікаво - чому.  «Не пройшла до конкурсу» - це відмовка чи у цьому є якісь свої підводні камені?», - дивується Г. Сметанко.

Сподіваємося, на дану публікацію звернуть увагу організатори виставки, як і керівники виставки.

Та зауважимо, що коли мови навіть не може йти про допомогу митцям презентувати свої роботи у інших містах, можна хоча б тут не ставитись упереджено до своїх співвітчизників.

Нагадаємо, 18+: у Кременчуці відкрилась провокаційна виставка в жанрі "НЮ".

 

П.С. Для об’єктивного висвітлення ситуації Кременчуцька газета чекає коментар від директорки галереї Оксани Бойко або від організаторів експозиції та найближчим часом доповнить матеріал позицією іншої сторони.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться