Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 31 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Вітальні бонуси при реєстрації в БК: все, що потрібно знати гравцю-початківцю

27 серпня 2022 10:30

Через конкуренцію на ігровому ринку букмекерські контори розробляють різноманітні акції з метою залучити клієнтів і для цього пропонують різноманітні бонуси за реєстрацію. Це заохочення новачки отримують за створення облікового запису і перше поповнення депозиту, хоча частина БК пропонують бездепозитні подарунки. Такий маркетинговий хід обходиться значно дешевше за рекламні кампанії, тому його використовують усі ігрові платформи.

Які вітальні бонуси за реєстрацію обіцяють БК

Існують види вітальних акцій, що найчастіше зустрічаються, до них відносяться:

• Бонус на перший депозит. Для отримання даного подарунка користувачеві потрібно пройти процедуру реєстрації до кінця, включаючи верифікацію або ідентифікацію особи, після чого поповнити рахунок на суму не меншу за встановлений сайтом мінімум. Потім новачкові на бонусний рахунок надходить сума, аналогічна до першого поповнення, іноді вона може бути збільшена за допомогою промокодів.

Фрібет за реєстрацію. Це безкоштовна ставка, яка може бути бездепозитною або такою, що нараховується після поповнення рахунку. Її використовують виключно на встановлену конторою суму, інакше вона не спрацьовує. І тут наступні ставки беттер робить за власний кошт.

• Бездепозитний бонус за реєстрацію. У цьому випадку новачкові потрібно лише зареєструватися на офіційному сайті вибраного букмекера та підтвердити свою особу.

• Страхування першої ставки. Порядок отримання аналогічний іншим видам заохочень, після чого потрібно поставити на спортивну подію, що цікавить, і в разі програшу БК повертає повний розмір ставки. Але слід попередньо уточнити обмеження щодо суми.

Подібні бонуси за реєстрацію мають свої правила та умови відіграшу, з якими краще попередньо ознайомитися, щоб не прогаяти шанс їх розумно використати для закладу.

Особливості подарунків від букмекерських контор новим гравцям

Кожна БК має власні умови отримання заохочення новачками, це може бути бездепозитний бонус за реєстрацію, інші обіцяють великі суми поповнення бонусного рахунку після першого поповнення. Однією з основних умов для застосування отриманих бонусних ставок є необхідність використовувати їх для фрібету з мінімальним коефіцієнтом. Незважаючи на встановлену самостійно кожним букмекером величину мінімального порога, цей показник дорівнює 1.5.

Також обмеження можуть стосуватися різновидів спортивних заходів, мінімальної суми поповнення депозиту та термінів використання. Практично на кожному сайті потрібно використовувати отриманий бонус на перший депозит для ставок з певним коефіцієнтом та чітко встановлену кількість разів.

Щоб підготуватися до використання таких вітальних подарунків, слід попередньо уважно ознайомитися з інформацією щодо отримання та відіграшу бонусів.

Який вид бонусу підійде для гравців-початківців

Вибравши БК з фрібетом за реєстрацію, гравець може розраховувати тільки на безкоштовну ставку, і такий варіант більше підійде для тих, хто трохи знайомий зі світом беттінга. За умови дотримання умов така ставка може виявитися виграшною, тоді на рахунок гравця надійдуть кошти, їх можна вивести або використовувати для укладання парі. Подібні фрібет за реєстрацію пропонують деякі контори, сподіваючись розширити клієнтську базу.

Докладніше вникнути у світ беттинг допоможе Бетаут, де зібрані всілякі поради і корисна інформація, що стосується БК.

Автор публікації: Кирило Самохін – експерт з беттінгу 

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися