Кременчуцька газета
Понеділок, 4 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

“Вивчаю – не чекаю”: на Полтавщині презентували мобільний застосунок, який допоможе учням 1-4-х класів вивчати математику

26 вересня 2022 21:00

До уваги батьків. 

Громадська спілка “Освіторія” та міжнародна організація War Child Holland у партнерстві з Міністерством освіти і науки України презентували мобільний застосунок “Вивчаю — не чекаю”. Він допоможе українським учням початкової школи вивчати математику за українською навчальною програмою у будь-якій точці світу.

Відсьогодні застосунок доступний для використання на ґаджетах з операційними системами iOS та Android.

“Якісна освіта має бути доступною для всіх українських дітей. Застосунок, який ми презентуємо сьогодні, дозволяє дітям залишатися в українському освітньому контексті в будь-якій точці світу. Ми, ГС “Освіторія”, з радістю долучились до цього проєкту як партнери, а також запросили кращих вчителів України для розроблення уроків. В цій синергії прямо зараз створюється надзвичайно важливий продукт для безперервного навчання дітей. Я переконана, завдяки застосунку “Вивчаю — не чекаю” математика та читання стануть улюбленими предметами українських школярів”, – зазначила голова громадської організації “Освіторія” Зоя Литвин.

Застосунок створили громадська спілка “Освіторія” та міжнародна організація War Child Holland у партнерстві з Міністерством освіти і науки України у відповідь на освітні виклики воєнного часу.

Так, сьогодні зберігається потреба у освітніх диджитал-інструментах для школярів 1-4 класів, оскільки дистанційне навчання є поширеним через війну в Україні. Крім того, багато дітей початкової школи опинилися за межами України. За даними МОН, цьогоріч навчальний рік за кордоном розпочали майже пів мільйона школярів, з-поміж яких і учні 1–4-х класів.

“З початку повномасштабної війни в Україні було пошкоджено понад 2248 закладів освіти і майже 287 зруйновано. Оскільки мільйони дітей переміщені як в Україні, так і за її межами, нам потрібно було доступне, успішне, технологічне рішення, яке ми могли б передати для використання нашим вчителям і батькам, де б вони не знаходились. Застосунок “Вивчаю – не чекаю” якраз орієнтований на таку задачу і, я впевнений, впорається із нею”, – наголосив перший заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко.

Ключова перевага “Вивчаю — не чекаю” — універсальність. Застосунок підходить для навчання як офлайн у школі, так і онлайн у будь-якій точці світу. Його також можна використовувати для домашнього навчання. Вчителі можуть використовувати його в різний спосіб — для роботи в класі, домашніх завдань, тестів.

У застосунку дитина вчиться, переглядаючи освітні відеоуроки, розроблені за підходами мікронавчання, та граючи в навчальні інтерактивні мініігри, які допомагають закріпити матеріал.

“Вивчаю — не чекаю” створено на основі методології партнерів – War Child Holland, які спеціалізуються на створенні освітніх продуктів для дітей у країнах, де відбуваються війни або збройні конфлікти. Свій застосунок Can’t Wait to Learn, у якому реалізовано цю методологію, організація використовує вже 10 років років у тих країнах світу, які страждають від війни, зокрема в Лівані, Йорданії та Судані.

“Результат нашої співпраці – застосунок “Вивчаю – не чекаю” – змінює правила гри для освіти в надзвичайних ситуаціях. Обмеження, які накладають конфлікти на викладання та навчання, численні та різноманітні, але ця нова можливість розширити охоплення методології Can’t Wait to Learn не лише відкриє двері для неї в Україні, але й створить абсолютно нові виміри, за допомогою яких ми зможемо надати дітям фундаментальне право на навчання”, – зауважив генеральний директор War Child Holland Рамін Шахзамані.

Ще одна важлива перевага застосунку — його адаптація для України. Для цього ГС “Освіторія” залучила до роботи над навчальним контентом найкращих українських учителів та методистів. Як результат — усі відео та мініігри відповідають українській навчальній програмі. У роботі над застосунком брали участь і українські діти — саме вони на стадії розробки завдань визначали, як саме їм було б цікаво та весело навчатись.

Застосунок для вивчення математики доступний для завантаження за покликаннями для iOS та для Android.

Водночас окремий додаток для вивчення української мови з’явиться в доступі до кінця року. Більше інформації про застосунок, а також відповіді на поширені запитання є на сайті primary.org.ua.

 

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися