
Наймолодші безвісти зниклі чи полонені військослужбовці - 2002 року народження, найстарший – 1963 року народження.
До півсотні військових з Кременчуцького району вважають безвісти зниклими чи полоненими із початку повномаштабного вторгнення росії в Україну.
Такі дані Кременчуцька газета отримала в Кременчуцькому районному центрі комплектування та соціальної підтримки (колишній військомат).
По кожному ведеться розшук, встановлюється інформація.
Наймолодші безвісти зниклі чи полонені військослужбовці - 2002 року народження, найстарший – 1963 року народження.
Серед тих, кого розшукують, солдати, матроси, молодші сержанти, рядові. Є - капітан.
Чимало серед полонених – тих, хто обороняв Маріуполь і залишив його по наказу.
Серед безвісти зниклих військових ті, з ким зв'язок обірвався в районі Марїнки, Песок, інших населених пунктів Донецької області, а також на Харківщині, Херсонщині, районі Миколаєва.
З березня-квітня триває розшук багатьох наших земляків, які зникли у ході повномасштабного вторгнення росії в Україну. Але дехто перестав виходити на зв'язок зовсім недавно.
У Кременчуцькому районному центрі комплектування та соціальної підтримки (колишній військомат) нагадують корисні посилання.
Та найперше рідним треба звертатися до Кременчуцького районного центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військомат).
Також варто нагадати, що Служба безпеки України запустила онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни. Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів. Тепер є можливість повідомити про обставини зникнення особи через онлайн-форму (https://forms.gle/SzYaabsUtjwmLe4a7).
Нагадаємо, В Україні запустили сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти
Світлана Павленко