Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 26 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Військовий ліцей Кременчука виживатиме за рахунок дітей з особливими освітніми потребами?

 

30 серпня 2021 13:15

Кременчужани стурбовані ситуацією, коли один навчальний заклад може зберегтися у місті за рахунок іншого і висловлюють своє невдоволення ситуацією.

Влада Кременчука на чолі з Віталієм Малецьким вирішила, що, аби зберегти військовий ліцей у Кременчуці, віддасть навчальному закладу приміщення колишньої школи №15, а тепер інклюзивно-ресурсного центру №1 Кременчуцької міської ради.

Наразі в цьому приміщенні створені всі умови для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами: замінені вікна, двері, проведено капітальний ремонт кабінетів, влаштовано пандус, санітарна кімната обладнана пристосуванням для дітей, що використовуються колісні крісла і т.п.

Загалом, за даними «Кременчуцької газети» на обліку в «Інклюзивно-ресурсному центрі №1» Кременчуцької міської ради перебуває більше 1 тисячі дітей. До речі, це другий заклад за кількістю дітей, які обслуговуються та за кількістю проведених комплексних оцінок розвитку дітей інклюзивно-ресурсний центр у Полтавській області.

Згідно з офіційною статистикою, Кременчуцький інклюзивно-ресурсний центр допомагає всім дітям, батьки яких звернулися за допомогою, не зважаючи на те, що інклюзивно-ресурсний центр розрахований на 12 тисяч здорового дитячої населення, а відповідно річним звітам, в Кременчуці більше 36 тисяч дитячого населення.

Тож саме батьки центру починають бити на сполах.

«25 серпня 2021 року на територію інклюзивно-ресурсного центру були приведені батьки ліцеїстів Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, яких запевнили, що приміщення повністю буде передано даному закладу освіти.

Це не припустимо, оскільки діти з особливими освітніми потребами втратять право на гідні умови отримання необхідних корекційно-розвиткових послуг, проведення комплексної оцінки психолого-педагогічного розвитку дитини.

Крім того, відповідно до змін у Положенні про діяльність інклюзивно-ресурсних центрів, допомога у ІРЦ надається дітям від 0 року, а це в свою чергу вимагає відповідно обладнаних і відремонтованих приміщень», - зазначають батьки дітей, які відвідують заклад.

Вони стурбовані ситуацією і готові до акцій непокори.

Нагадаємо, Онлайн: батьки вихованців Кременчуцького військового ліцею зустрічаються із заступником губернатора Полтавщини Луніним (Доповнено)

Прихильники Кременчуцького військового ліцею пікетували педагогічну конференцію

Яке приміщення запропонували у мерії Кременчука під ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкоюю

Команда Малецького вводить містян в оману: ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою не планують закривати

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися