Кременчуцька газета
Неділя, 24 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Військовий на Першому Занасипі збив мотоцикліста: як його покарав суд

14 лютого 2023 16:15

Судова справа.

Днями у Крюківському районному суді Кременчука було розглянуто кримінальне провадження, внесене до ЄРДР 20 липня 2022 року за обвинуваченням ОСОБА_4 , уродженця смт. Власівка Світловодського району Кіровоградської області, громадянина України, українця, з середньою-технічною освітою, одруженого, маючого на утриманні малолітню дитину, начальника складу складів взводу забезпечення роти матеріального забезпечення військової частини НОМЕР_1 , у військовому званні «старший сержант», раніше не судимого, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 415 КК України «Порушення правил водіння або експлуатації машин».

Як сказано у вироку суду, ОСОБА_4  вчинив кримінальне правопорушення за наступних обставин: згідно з наказом командира військової частини НОМЕР_1, старшого сержанта ОСОБА_4 , відповідно до мобілізаційного призначення за мобілізаційним планом, призначено командиром відділення ремонтного взводу автомобільної техніки батареї регламенту та ремонту та зараховано на котлове харчування з обіду 25.03.2022 року.

Наказом командира бригади від 31.12.2022 року старшого сержанта  ОСОБА_4 командира відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів ремонтного взводу автомобільної техніки батареї регламенту та ремонту призначено начальником складу складів взводу забезпечення роти матеріального забезпечення.

В ході досудового розслідування встановлено, що 19.07.2022, приблизно о 18 год. 00 хв., на перехресті вулиці Велика Набережна та вулиці Флотська у місті Кременчук Полтавської області сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля «Volkswagen Тrаnsроrtеr», під керуванням військовослужбовця військової частини НОМЕР_1 старшого сержанта ОСОБА_4 та мотоцикла «Мінськ 311211», під керуванням ОСОБА_6 .

ОСОБА_4 не переконався в безпечності виконуваного ним маневру, не виконав вимоги дорожнього знаку 2.1. «Дати дорогу», не надав перевагу у русі водію мотоцикла «Мінськ 311211», ОСОБА_6 , який в той час рухався по головній дорозі вулиці Флотській в напрямку вулиці Велика Набережна у місті Кременчук Полтавської області, створив небезпеку для його руху та допустив із ним зіткнення в межах нерегульованого перехрестя вказаних вулиць. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди ОСОБА_6 отримав тілесні ушкодження.

Згідно висновку експерта № 1003 від 03.11.2022 року, за результатами проведення судово-медичної експертизи, у ОСОБА_6 виявлено тілесні ушкодження у вигляді: закритого перелому латеральної лодижки зліва, саден лівої гомілки, які утворилися від дії тупого предмету, можливо і під час ДТП, в термін та при обставинах вказаних у постанові та підекспертним, і за ступенем тяжкості відносяться до ушкоджень середнього ступеню тяжкості за ознакою довготривалого розладу здоров`я.

Згідно свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу автомобіль «Volkswagen Тrаnsроrtеr», належить ПрАТ «Полтавський ГЗК», перебуває у користуванні військової частини, являється транспортною машиною та відноситься до транспортної групи експлуатації.

Своїми діями, які виразилися в порушені правил водіння транспортної машини, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження, ОСОБА_4 вчинив кримінальне правопорушення , передбачене ч.1 ст.415 КК України.

Обвинувачений  ОСОБА_4  в судовому засіданні вину у вчиненому злочині визнав повністю і заявив клопотання про скорочений порядок судового розгляду кримінальної справи за його обвинуваченням.

Заслухавши справу суддя ОСОБУ_4  визнав винуватим за ч.1 ст. 415 КК України та призначив покарання у виді 2 років позбавлення волі.

«На підставі ст. 58 КК України застосувати до  ОСОБА_4  замість призначеного покарання службове обмеження строком на 2 роки з відрахуванням в дохід держави 10 відсотків із суми грошового забезпечення.

Стягнути з  ОСОБА_4  на користь держави судові витрати за проведення експертиз в сумі 2059,44 грн.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано»,- сказано у вироку.

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися