Кременчуцька газета
Четверг, 29 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Військовий побив неповнолітнього: як його за це покарав кременчуцький суд

12 лютого 2024 15:00

Судова справа.

Восьмого лютого у Крюківському районному суді м. Кременчука було розглянуто кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_3, раніше не судимого уродженця Кременчука, у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України «Умисне легке тілесне ушкодження».

Як сказано у вироці суду, згідно з наказом командира військової частини від 29.07.2023 року чоловіка було призначено солдатом на одну з посад.

27 грудня 2023 року близько 14:30 години між ОСОБА_3 та неповнолітнім ОСОБА_4, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин виникла сварка, під час якої у ОСОБА_3 виник умисел, спрямований на заподіяння тілесних ушкоджень неповнолітньому ОСОБА_4 .

Реалізуючи свій раптово виниклий протиправний умисел ОСОБА_3, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, підійшов до ОСОБА_4, який перебував у вертикальному положенні та в ході конфлікту наніс два удари правою рукою зжатою в кулак в ділянку лівої скроні голови потерпілого.

Внаслідок протиправних дій ОСОБА_3 потерпілий ОСОБА_4 отримав тілесні ушкодження у виді садна в ділянці лівої скроні, які згідно висновку експерта №48 від 15.01.2024 відносяться до легких тілесних ушкоджень.

В ході досудового розслідування кримінального провадження відносно ОСОБА_3, обвинувачений подав прокурору процесуальному керівнику у кримінальному провадженні заяву від 06.02.2024 року щодо визнання своєї винуватості, згоди із встановленими досудовим розслідуванням обставинами, ознайомлення з обмеженням права на апеляційне оскарження та згоди на розгляд обвинувального акту у спрощеному провадженні без проведення судового розгляду в судовому засіданні.

Суд, враховуючи вказані заяви, вивчивши обвинувальний акт та додані до нього матеріали згідно ст.ст.381382 КПК України вважає, що вина обвинуваченого ОСОБА_3 у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.125 КК України знайшла своє підтвердження та кваліфікує його дії за ч.1 ст.125 КК України як умисне нанесення легких тілесних ушкоджень.

Заслухавши справу суддя визнав ОСОБУ_3  винуватим за ст. 125 ч. 1 КК України та призначив покарання у виді штрафу в сумі 850 грн.

Вирок набере законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися