Кременчугская газета
Четверг, 18 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Візит інспектора з перевіркою для отримання субсидії відбувається лише у виняткових випадках

9 июня 2018 16:00

Чутки щодо масових рейдів інспекторів до помешкань отримувачів субсидій є безпідставними.

Візит інспектора з перевіркою для отримання субсидії відбувається лише у виняткових випадках та за зверненням самої людини. Інформація про це розміщена на сайті Міністерства соцполітики.
У соєму виступі перед журналістам директор Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко розповів:
«...При призначенні субсидій, крім фактору офіційних доходів застосовуються також певні елементи майнового стану людини – наявність квартири або будинку площею понад 120 та 200 квадратних метрів відповідно, наявність транспортних засобів, яким менше п’яти років, а також наявність у складі сім’ї працездатних непрацюючих осіб», - заявив директор Директорату.
Розповідаючи про новий порядок призначення субсидій він також пояснив, що чутки щодо масових рейдів інспекторів до помешкань отримувачів субсидій є безпідставними.
«Для отримання субсидії люди звертаються зі заявами та деклараціями, і, якщо інформація наведена в документах відповідає критеріям отримання цього виду допомоги, то людина отримує субсидію на загальних підставах. Інша ситуація, коли домогосподарство не має права отримання субсидії на загальних підставах... В такому випадку, йде звернення на розгляд питання на комісії, і однією з підстав для розгляду є акт обстеження матеріально-побутових умов. При цьому, є обов’язковою вимогою відвідування домогосподарства соціальним інспектором для того, щоби пересвідчитися у потребі в підтримці. Тобто, візит інспектора до помешкання відбувається лише на вимогу домогосподарства», - пояснив Віталій Музиченко.
Варто зазначити, що єдиним випадком, за якого субсидія не буде надана та питання не буде розглянуте на комісії, є наявність житлової площі, що перевищує норматив (понад 120 метрів квадратних для квартир, понад 200 метрів квадратних для будинків). Усі інші критерії можуть бути предметом розгляду комісії.
Разом із тим, ті громадяни, що нададуть у деклараціях завідомо недостовірні дані для незаконного отримання субсидій, будуть виявлені через механізм верифікації та позбавлені права на субсидію, а також зобов’язані повернути до державного бюджету усі незаконно отримані гроші платників податків за період отримання субсидій з моменту подання неправдивих даних.

Нагадаємо, власників нових авто позбавлять субсидії.

Олена Сінтюріна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться