Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 25 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Влада Кременчука пропонує відкрити 7 шкіл для відвідувань, але відповідальність за це хоче з себе зняти: які школи можуть приймати дітей офлайн

Ми в Telegram

16 серпня 2022 12:30

При цьому забезпечення шкіл укриттям - це прерогатива влади міста. Як відомо, влада В.Малецького «не мукає, не телиться» аби створити комфортні укриття у школах, на відміну від, наприклад, влади Горішніх Плавнів, куди сьогодні завітали журналісти з Кременчука і де їм показали, як підвали переробляють під укриття.

  Кременчуцька міська влада на чолі з Віталієм Малецьким внесла до Полтавської обласної військової адміністрації пропозицію щодо організації отримання освітніх послуг у режимі офлайн.

Про це сьогодні зранку, під час брифінгу, повідомив начальник Кременчуцької районної військової адміністрації (КРВА) Олег Лєднік.

За його словами, міська влада пропонує до відвідування школи № 4, 14, 23, 27, 29, 30 та 33.

У листі на ім’я керівника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна мер пише, що комісія ДСНС не рекомендувала для укриття учнів під час освітнього процесу у школах № 4, 23, 27, 29 та 30. У закладах № 14 та 33 укриття взагалі відсутні.

А далі мер В.Малецький пише цікаве речення: «У разі отримання Вашого дозволу на їх роботу, закладам освіти буде рекомендовано організація освітнього процесу у змішаному режимі».

Таким чином, міський голова Віталій Малецький пропонує Д.Луніну взяти відповідальність на себе за роботу у Кременчуці шкіл офлайн. При цьому забезпечення шкіл укриттям - це прерогатива влади міста.

«Влада має створити умови для школярів. Тоді діти зможуть ходити до школи, а батьки на роботу і підтримувати економіку»,- каже О.Лєднік.

Як відомо, влада В.Малецького «не мукає, не телиться» аби створити комфортні укриття у школах, на відміну від, наприклад, влади Горішніх Плавнів, куди сьогодні завітали журналісти з Кременчука і де їм показали, як підвали переробляють під укриття. Матеріал про це читайте на нашому сайті згодом.

Кременчук - виняток і чому це так: до 30% шкіл в районі можуть розпочати очне навчання, а в Горішніх Плавнях - майже всі школи

До речі, кременчужани пропонують урізати космічні зарплати мера та заступників, а кошти спрямувати на реконструкцію укриттів в садочках та школах

Начальник Полтавської ОВА показав, як діточки сплять у садочках під час тривоги

Ворог не забере в дітей право на освіту: на Полтавщині новий навчальний рік розпочнеться для понад 135 тис школярів

 

 

Олег Булашев

Відео Олександр Попенко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися