Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Влада Кременчука розповіла литовській делегації про наше «демократичне та успішне місто»

 

22 сентября 2017 17:50

Про головні проблемні питання Кременчука влада змовчала.  

Сьогодні у міськвиконкомі відбулась зустріч представників кременчуцької влади із литовською делегацією підприємців.

У головних питаннях - співпраця Кременчука з литовським містом Алітус. Серед них анонсували можливе співробітництво із литовською компанією збору багатофункціональних електролічильників «Аxis» та кондитерське партнерство між містами.

Януконіс Марюс, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки заторкнув тему просування бізнесу нашого міста на литовські  ринки.

«Ми намагаємося допомогти українському бізнесу користуватися кредитними фондами. Та хочемо залучити кременчуцьких студентів до співпраці та обміну досвідом», -  розповів на зустрічі Сігітас Леонавічус, Президент Вільнюської торгової, промислової та ремісничої палати.

Віце-мер Ольга Усанова підтвердила, що Кременчук готовий запроваджувати неформальну освіту в наших університетах, переймаючи досвід європейської країни. 

Мер Кременчука Віталій Малецький згадав про спільну історію Литовської Республіки та Кременчука - у часи, коли Кременчук був форпостом та торговою переправою не лише для Князівства Литовського, а й для багатьох інших країн сучасної Європи.

Також Малецький коментував презентацію Кременчука у відеоролику. У  ньому, зрозуміло, були представлені найкращі показові та туристичні принади міста на Дніпрі. Хвалилися: лебедем та лелекою Гришами, парком «Міський сад», Гонгом Миру у парку Миру, велопарадом та парадом вишиванок.

Із ролика, змонтованого комунальним телеканалом, місто виглядало з найкращих боків, які, як ми вже писали, дещо затьмарила депутат Оксана Підддубна. За її зауваженням, поруч із красивими місцями у Кременчуці, які можливо показати на фото чи відео іноземцям, головні питання та проблеми міста на сесіях вирішуються вибірково, а мер лобіює прийняття необхідних та зручних йому рішень.

«І хоч демократія у місті присутня, тим, хто підіймає незручні для мерії питання, пізніше чиниться тиск, і навіть їхнім дітям», - звернулася до литовців  Піддубна, а потім поглянула на відповідальну за освіту у нашому місті віце-мера Ольгу Усанову.

На це мер Малецький відреагував зауваженням, що у Кременчуці існує демократія та можливість відкрито говорити.

Однак зауважимо, називаючи на те, що мер назвав Кременчук демократичним – градоначальник не згадав про директора Міського саду Віталія Дедюріна, який нещодавно розвісив фото місцевих журналістів на загонах, де кочували в’єтнамські свині, а мер досі на це ніяк не відреагував.

Не згадали і про те, що перший віце-мер міста Володимир Пелипенко часто не відповідає на питання журналістів.

Не згадав і про останнє непорозуміння з німецьким інвестором, що впродовж семи років фінансував установку переробки сміття, однак кременчуцька сторона за його спиною вела переговори з іншими інвесторами.

Що особливо важливо - забули про постійний сморід у Кременчуці та про те, що дане питання серед перших, яке потрібно вирішувати, переймаючи європейський досвід. 

У той же час Малецький зробив комплімент Литовській Республіці, розповівши як без проблем перетинав литовський кордон під час відрядження та подорожі на автомобілі разом із віце-мером Ольгою Усановою. Про те, що він любить ходити у відпустку по кілька разів на рік – також змовчав.

У найближчих планах співпраці у ці дні – показати литовській делегації найкращі туристичні місця Кременчука, провести веселу подорож іноземним гостям по Дінпрі та основних місцях святкування Дня міста. Тож якщо не буде подібних «випадів», як сьогодні з О.Піддубною, все пройде мило і симпатично.

Нагадаємо, на День міста литовці приготують кременчужанам національний литовський пиріг «Шакотіс».

Восени у Кременчука на одне місто-побратим стане більше.

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться