Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 18 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Влада Кременчука чужими руками «роздала» благодійну допомогу? - Розповіли про «роботу та ефективний алгоритм взаємодії» з організацією, з якою домовлялись зовсім інші люди

 

24 червня 2022 11:15

Волонтери на спали дві ночі. У сюжеті ж про них не згадали жодним словом.

Обурення, до якого активісту складно підібрати слова. Саме так можна охарактеризувати скандал, що стався у нашому місті вчора ввечері і сьогодні набуває великого розголосу. Йдеться про масштабну видачу продуктових наборів благодійною організацією World Central Kitchen для переселенців та малозабезпечених громадян, що днями відбувалася у Кременчуці. За словами одного із волонтерів, дана допомога, що охопила декілька тисяч громадян, організовувалася виключно трьома місцевими волонтерами: Артемом Марченком, Індірою Богомол та Мариною Шляпіною.

Проте, змонтований сюжет Кременчуцьких Новин за 23 червня починається саме з даної видачі наборів, коментарів учасників благодійнлї організації та подяк ВПО, які ці продукти отримали. Далі у відеосюжеті сказано: «міська влада Кременчука веде активну роботу з організацією, аби напрацювати ефективний алгоритм взаємодії. Сьогодні для представників World Central Kitchen міський голова Віталій Малецький продемонстрував напрацювання Кременчука у сфері допомоги переселенцям, центр тимчасового проживання, ресторан, де готують безкоштовні обіди, їдальню, де харчуються гості Кременчука та склади з гнуманітарною допомогою». Що - як говорить - активіст - абсолютно не відповідає дійсності. 

«Контакти цієї організації надала нам Людмила Величко і більше жодних осіб не приймали участі в цій організації цієї допомоги – ані місцева влада, ані приватні організації, ані впливові люди. Це все зробили волонтери. Більше ніхто не приймав тут участі», - розповідає місцевий активіст та волонтер А.Марченко.

Та додає – те, що вчора ввечері вийшло на телебаченні, що підпорядковане місцевій владі стосовно того, що дана допомога приїхала за їх підтримки і надалі буде сюди приїжджати – наклеп.

«Уся взаємодія і переписка з організаторами WorldCentralKitchen організовувалась мною. Форма на допомогу заповнювалась особисто мною, де вказувалась кількість людей, кількість продуктових наборів, домовлялись про місце видачі, час та дату. Місцева влада не приймала в цьому жодної участі», - пояснює він.

До того ж, за словами волонтера, кременчуцька влада не надала їм місця для видачі і активісти домовлялися про нього самі. А організовували, готували талони, не спавши дві ночі - щоб люди отримували продукти з 11.00 до 16.00.

«Проте ще раз наголошу - місцева влада не має до цього жодної допомоги. Але нас ніхто не допомагав! Місцева влада навіть не взаємодіяла зі мною - усе робили ми. Форму заповнювали ми, контролювали ми, логістику робили ми. Тож звертаюся до всіх без виключення засобів масової інформації: місцевих, загальноукраїнських, регіональних та прошу їх втрутитися у дану ситуацію за наклеп на нас як волонтерів», - підсумував активіст.

Сюжет Агіт-ТБ Малецького, про який ідеться, можете подивитись вище. 

 

 

 

Аріна Алініна

фото - скрін-шот з сюжету 

Кременчуцьких Новин за 23 червня


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися