Кременчуцька газета
Середа, 29 Листопада 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Влада Кременчука вимагає від бюджетників та комунальників переглянути зарплати, скоротити премії, не приймати на роботу людей замість звільнених

22 вересня 2023 11:45

А чи скоротять мер Кременчука Віталій Малецький та його заступники свої зарплати, які сягають понад 100 тис грн у місяць?

Департамент фінансів Кременчуцької міської ради провів детальний аналіз виконання дохідної та видаткової частини бюджету Кременчуцької міської територіальної громади. Станом на 01.09.2023 року виконання доходної частини бюджету складає 85%, тобто місто недоотримало понад 313 млн грн.

Про це у своєму Телеграм-каналі написав редактор нашого видання Олег Булашев з посиланням на лист керівниці департаменту – віцемерки Кременчука Тетяни Неіленко до головних розпорядників бюджетних коштів.

У документі головна фінансистка Кременчука також зазначає, що на розгляд Верховної Ради України винесений проєкт Закону України «Про внесення змін до розділу VI Бюджетного кодексу України щодо забезпечення підтримки обороноздатності держави та розвитку оборонно-промислового комплексу України» №10037 від 12.09.2023. У разі прийняття даного законопроєкту вже з 1 жовтня 2023 року скасують зарахування до бюджетів місцевого самоврядування ПДФО з грошового забезпечення військовослужбовців, що значно погіршить ситуацію з наповнюваністю бюджету.

Враховуючи вищевикладене, Т.Неіленко пропонує головним розпорядникам бюджетних коштів:

- переглянути кошторисні призначення бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів;

- реєструвати в Управлінні Державної казначейської служби України у  м. Кременчуці Полтавської області фінансові зобов’язання лише по видатках, які вкрай необхідні для функціонування установи та виконання покладених на неї функцій;

- розробити конкретні заходи щодо економії бюджетних коштів та скороченню видатків, які не є першочерговими.

Також, з огляду на вищезазначене, у листі запропонували переглянути умови оплати праці працівників бюджетних установ та комунальних підприємств, скоротити нарахування стимулюючих преміювальних виплат, до кінця року не розробляти вакантні посади та не приймати на роботу людей замість звільнених.

У термін до 25 вересня департамент фінансів просить надати інформацію про перелік заходів щодо економного та раціонального використання коштів бюджету Кременчуцької міської територіальної громади в 2023 році з чітко визначеними сумами економії.

«При цьому залишається питання - чи скоротять мер Кременчука Віталій Малецький та його заступники свої зарплати, які сягають понад 100 тис грн у місяць?», - пише у своєму Телеграм-каналі написав редактор нашого видання Олег Булашев.

І це при тому, що деякі директори комунальних підприємств ЖКГ за пів року отримують стільки, скільки мер Малецький за місяць.

Нагадаємо, Кременчук не виконав бюджет: названа сума, яку місто недоотримало.

Діячі культури висловлюються некультурними словами у бік кременчуцької влади, яка затримує аванс.

Керівники комунальних установ з галузі «Культура» пів року живуть на щомісячну зарплату мера Малецького.

Щомісячна зарплата мера Малецького та заступників часом більша зарплати директорів шкіл за пів року.

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися