Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 4 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Влада міста і управляючі компанії повинні оперативно вирішувати невідкладні питання у галузі ЖКГ

 

28 травня 2017 15:00
Влада міста і управляючі компанії повинні оперативно вирішувати невідкладні питання у галузі ЖКГ

Відповідно депутатське звернення було підготовлено Олександр Кальченко на підставі скарг кременчужан.

Стало відомо, що мешканці будинку №42А, що на вулиці Першотравневій, у березні 2017 року звернулися до депутата Кременчуцької міської ради Олександра Кальченка з проханням посприяти їм у вирішенні численних проблем їхнього багатоповерхового будинку. 

Люди розповіли депутату про неприємний запах, який стоїть в першому під’їзді цього будинку. З’ясувалося, що причиною нестерпного смороду є прорив каналізаційної труби. Також мешканці будинку повідомили про інші проблеми будинку. При виході з першого під’їзду одразу можна вскочити у яму. Мешканці розповіли, що для того, щоб вийти з під’їзду або потрапити до нього, вони змушені вигадувати різноманітні способи для подолання ями, а під час дощів, коли вона наповнюється водою, прохід до під’їзду та вихід з нього стає взагалі неможливим без того, щоб не замочити ноги. Особливо небезпечною ця яма є для дітей та літніх людей. 

Кременчужани також поскаржилися депутату на непридатний для користування стан поштових скриньок у під’їздах їхнього будинку. Ящики потребують негайного ремонту або заміни.

Тож, вислухавши проблеми виборців, 20 березня цього року Олександр Кальченко підготував відповідне депутатське звернення до міського голови міста Кременчука Віталія Малецького з вимогою вирішити проблеми мешканців будинку №42А на вул. Першотравневій, а саме: відремонтувати каналізаційні труби, залатати та вирівняти яму біля першого під’їзду, відремонтувати або замінити поштові скриньки у під’їздах вказаного будинку.

«Оперативність» чиновників вражає. Лише через 2 тижні депутат Кальченко отримав відповідь на своє депутатське звернення від першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, в якому посадовець повідомляє, що вказаний будинок знаходиться в управлінні ТОВ «Місто для людей. Кременчук», і що управляючій компанії надано доручення опрацювати порушені у зверненні питання.

У свою чергу управляюча компанія ТОВ «Місто для людей. Кременчук» лише 24 квітня 2017 року надіслала депутату лист-відповідь, у якому повідомила свою історію про те, що «належним чином виконує взяті на себе зобов’язання щодо надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», що «у своїй діяльності керується Законами України та нормативно-правовими актами органів місцевого самоврядування» і головне – що «до переліку послуг, які надає компанія, входить ремонт каналізаційних труб та бетонування покриття перед входом до під’їзду у вищезазначеному будинку».  Далі у листі йшлося про фінансові труднощі компанії і нарешті про те, що «ремонт мереж водовідведення включено у план травня 2017 року». Щодо ями біля під’їзду, «бетонування покриття перед входом … включено у план поточного року… У разі належного фінансування компанія невідкладно виконає ремонтні роботи вищевказаного будинку». 

У підсумку, як розуміємо, належної реакції від влади та управляючої компанії кременчужани не отримали.

Враховуючи вищевикладене, депутат Олександр Кальченко 26 квітня 2017 року був вимушений підготувати чергове депутатське звернення, в якому нагадав чиновникам, що мешканці вказаного будинку не просто стурбовані, а вкрай розлючені ситуацією, що склалася у їхньому будинку. Адже наслідки прориву каналізаційної труби не тільки створюють нестерпний сморід, а й відбувається підтоплення будинку та панує повна антисанітарія.

Олександр Кальченко у своєму зверненні вимагав від влади міста утворити комісію, до складу якої включити його особисто, як депутата міськради, представників виконкому міської ради,  мешканців вказаного будинку та разом зі співробітниками управляючої компанії провести обстеження пошкоджених мереж водовідведення та визначити об’єм робіт з термінового відновлення цих мереж.

17 травня 2017 року, коли в черговий раз обурені мешканці будинку зібралися разом з депутатом Кальченком, представниками виконкому міськради та головним інженером управляючої компанії, щоб обговорити шляхи вирішення вищевикладених питань, стало відомо, що напередодні каналізаційну трубу таки відремонтували, але сморід нікуди не подівся. Головний інженер управляючої компанії ТОВ «Місто для людей. Кременчук» запевнив, що питання усунення смороду буде вирішено до 1 липня 2017 року. Інші питання залишаються поки що невирішеними. 

Констатуючи факти, можемо на прикладі бачити «оперативність» вирішення невідкладних для кременчужан питань. Пройшло 2 місяці – і це за умови активного втручання у ситуацію депутата міської ради. Будемо сподіватися, що це поодинокий випадок, й інші мешканці нашого міста в подібних ситуаціях відчуватимуть належну турботу з боку чиновників. Ми в свою чергу будемо стежити за перебігом подій з цього питання та інформувати наших читачів.

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися