Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 19 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Влада Полтавщини просить Малецького активізувати роботу по приєднанню до міста навколишніх сіл

 

27 апреля 2019 16:00

«Про проведену роботу відповідальним виконавцям інформувати Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації до 1 серпня 2019 року, для узагальнення та подальшого інформування облдержадміністрації до 15 серпня 2019 року».

 

Виконуючий обов’язки губернатора Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий підписав розпорядження «Про співробітництво та об’єднання громад як шлях до сталого розвитку регіону».

У ньому зазначається, що Полтавська область є національним лідером з впровадження механізму міжмуніципального співробітництва та має позитивні напрацювання в створенні об’єднаних територіальних громад.

За 4 роки впровадження реформи децентралізації в області створено 47 об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ), якими об’єднано 174 місцевих ради (34,6% від загальної кількості рад) загальною площею 8,9 тис.км2 (31% від площі області) та чисельністю населення 379,4 тис. осіб (27,1% до загальної чисельності населення області).

Райони, в яких створено найбільшу кількість ОТГ: Кременчуцький та Полтавський – по 6 громад, Новосанжарський – 5, Гадяцький – 4, Хорольський, Великобагачанський – 3.

В решті районів створено від 1 до 2 ОТГ.

Не створено жодної об’єднаної громади у Диканському, Котелевському та Оржицькому районах області.

У розпорядженні окремо сказано, що міста обласного значення області, і Кременчук, зокрема, не об’єднується в ОТГ з селами.

«Рекомендувати Полтавському, Кременчуцькому, Миргородському та Лубенському міськвиконкомам активізувати роботу щодо створення об’єднаних територіальних громад шляхом приєднання до міст обласного значення суміжних територіальних громад.

Про проведену роботу відповідальним виконавцям інформувати Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації до 1 серпня 2019 року для узагальнення та подальшого інформування облдержадміністрації до 15 серпня 2019 року»,- сказано у розпорядженні.

Нагадаємо, Полтавська облрада затвердила: Кам'яні Потоки та Білецьківка до складу Кременчука не ввійдуть

 

Олег Булашев 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться