Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 12 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Власний сайт і його просування: як досягти успіху в інтернет-сфері

 

29 мая 2020 13:35

Багато хто представників бізнесу задають питання щодо доцільності створення власного сайту, на якому будуть пропонуватися користувачам послуги або товари виробника. Наявність власного сайту сьогодні стає необхідністю практично для кожної компанії. Все більше інтернет-користувачів використовують всесвітню мережу для здійснення найрізноманітніших покупок – від одягу до побутової техніки і навіть нерухомості. Тому присутність компанії онлайн – це шлях до збільшення потенціальної клієнтської аудиторії. Однак сама наявність власного сайту ще не означає неодмінний успіх. У висококонкурентному онлайн-середовищі отримати перевагу допоможе комплекс заходів з просування ресурсу.

Основною метою при реалізації цих завдань є збільшення цільової аудиторії на порталі і підвищення його відвідуваності. Продвижение сайтов також допомагає отримати вищі позиції в пошуковій видачі, збільшити вартість бренду і лояльність до нього користувачів. У кінцевому рахунку результатом повинно стати зростання прибутків компанії.

Розкрутка інтернет-ресурсу охоплює декілька складових. Однією з найважливіших є підвищення позицій в пошуковій видачі. Для цього сайт оптимізується під вимоги пошукових систем. Таким чином можна досягти зростання трафіку на 50-85%. Не менш вагомою є внутрішня оптимізація сайту. Вона значно полегшує просування ресурсу і його відвідуваність. Зручна навігація, якісний контент, зрозуміле представлення матеріалу привернуть увагу відвідувачів і в довгостроковій перспективі стануть основою для зростання кількості клієнтів.

Нарешті, зовнішнє просування сайту націлене на популяризацію його в мережі. Реалізується це за допомогою відгуків, посилань на сервіс на сторонніх ресурсах, контекстної реклами, прес-релізів і т. д. Ці дії значно підвищують впізнаваність сайту серед користувачів. Варто зважити, що конкретні методи просування залежать від типу ресурсу і його цільової направленості.

На правах рекламы

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться