Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 21 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Володимира Приходька обрали до Президії Ради Федерації роботодавців України

 

9 декабря 2019 13:30

Де обговорили плани роботи уряду та роботодавців на наступний рік із урахуванням рекомендації ФРУ.

Голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько взяв участь у щорічній зустрічі роботодавців України – Ukrainian Employers Annual Meeting, що відбулася 5 грудня у Києві. Про це повідомляє ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Роботодавці з усієї країни, керівники відомих холдингів та підприємств, лідери регіональних та галузевих об’єднань – усі провідні представники реальної економіки – зустрілися у конгресно-виставкому центрі «Парковий», щоб підбити підсумки року, оновити керівні органи Федерації роботодавців України, обговорити рекомендації для уряду на 2020 рік.

«Ніхто замість нас самих не збудує країну. Промисловці, підприємці – ті, хто створює робочі місця, сплачує податки, будує високотехнологічну економіку, зібралися сьогодні, щоб здійснити перехід від десакралізації влади до сакралізації тих, хто створює додану вартість і наповнює бюджет», – зазначив голова ФРУ Дмитро Олійник, презентуючи рекомендації роботодавців для Уряду на 2020 рік.

Володимир Приходько взяв участь у обговоренні доповіді та у своєму виступі порушив низку проблемних питань, з якими стикаються машинобудівники у своїй діяльності. Вів мову про необхідність удосконалення Закону про публічні закупівлі, довгострокове стратегічне планування та інше.

Учасники форуму говорили про те, яким вони бачать розвиток України та що для цього необхідно зробити: про промислову, грошово-кредитну, фіскальну, інвестиційну політику, детінізацію ринків, публічні закупівлі, трудові ресурси та інші важливі напрямки розвитку держави.

Роботодавці прагнуть формування державної політики, спрямованої на побудову майбутнього України, як сучасної, економічно розвиненої, інноваційної промислової країни.

Рекомендації уряду – це сучасна європейська практика. Їх планують передати Прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку.

Дмитра Олійника вдруге обрали головою Ради Федерації. До складу Президії Ради увійшов також Володимир Приходько.

Доповнено.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, 6 грудня він провів робочу зустріч з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком. Під час розмови поінформував про те, що відбулося розширене засідання Ради ФРУ, на якому було ухвалено Рекомендації роботодавців для Уряду на 2020 рік, що є поширеною європейською практикою.

«Особливо детально зупинилися на причинах рекордного падіння промисловості. Адже саме про шляхи виходу вітчизняної економіки та, зокрема, переробної промисловості із кризи йдеться у наших Рекомендаціях.

Говорили про публічні закупівлі як драйвер для зростання української промисловості. Один із прикладів – модернізація Укрзалізниці з використанням швидкісного потягу «Тарпан» та дизель-поїздів вітчизняного виробництва.

Під час розмови наголосив, що особливо болісно на українській промисловості, зокрема, експортоорієнтований, позначається курсова політика та висока облікова ставка Національного банку України.

Найближчим часом очікуємо відповідних доручень Прем’єр-міністра профільним міністерствам та відомствам з метою координації дій для того, щоб змінити ситуацію та відновити зростання промисловості.

Обговорили плани роботи уряду та роботодавців на наступний рік із урахуванням рекомендації ФРУ.

Презентував наш проект по запровадженню щорічного рейтингу REGIONAL BUSINESS CLIMATE. CREATING JOBS.

Нагадаю, він має
● стати нашим власним барометром оцінки умов ведення бізнесу, створення та збереження робочих місць у регіонах;
● максимально залучити до процесу оцінки місцевих роботодавців (біля 2000 компаній);
● визначити індикатори оцінки, яким довірятимемо ми та влада.

Знайшли порозуміння щодо того, що така форма моніторингу роботодавцями ефективності дій місцевої влади буде корисною як для бізнесу, так і для розуміння ситуації керівництвом країни.

Подякував Прем’єр-міністру за конструктивну розмову. Маю надію, що втілення рекомендацій роботодавців позитивно вплине на економіку країни», - написав Д.Олійник.

 

Нагадаємо, Крюківський вагонобудівний завод виконав контракт з корпорацією Ferrexpo, 400 напіввагонів доставивши замовнику.

На КВБЗ розповіли про технічні особливості нового українського дизель-поїзда.

 

 

За матеріалами джерела

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
 

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться