Кременчугская газета
Четверг, 15 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Будували незаконно: декларацію про початок будівництва зупинки «Центр» у Кременчуці скасовано ще в минулому році

 

12 января 2018 11:45
Будують незаконно: декларацію про початок будівництва зупинки «Центр» у Кременчуці скасовано ще рік тому

Кременчуцькі активісти оприлюднили висновки Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції щодо об’єкту проти будівництва якого раніше виступали кременчужани.

ГО «Кременчуцький антикорупційний центр» оприлюднила у Фейсбук інформацію, надану їм у грудні 2017 року Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції  – стосовно законності будівництва ряду зупинок громадського транспорту у Кременчуці.  

Згідно із повідомленням, чиновники знайшли низку порушень під час будівництва зупинки «Центр» в напрямку Крюківського мосту, що по вулиці Небесної Сотні в районі житлового будинку № 23/8.

Головне, що закидають контролери забудовнику – у його декларації про початок будівництва наведені недостовірні дані, а саме будівництво відбувалось без належно затвердженого проекту.

«Зупинка громадського транспорту «Центр» в напрямку Крюківського мосту по вулиці Небесної Сотні в районі житлового будинку № 23/8 у місті Кременчуці будується з порушеннями містобудівного та земельного законодавства, а саме: 
1.В декларації про початок виконання будівельних робіт від 20.02.2017 № ПТ 083170511851, об’єкт будівництва «Будівництво торгових приміщень в будівлі, в комплексі з зупинкою громадського транспорту «Центр» в напрямку Крюківського мосту», наведено недостовірні дані, які є підставою вважати об’єкт самочинним будівництвом, зокрема, будівництво здійснювалось без належно затвердженого проекту (за відсутністю розробленої та затвердженої відповідно до чинного законодавства проектної документації).
2. Земельна ділянка, на якій здійснюється будівництво, не відведена для цієї мети, а має цільове призначення - для розміщення, експлуатації та обслуговування зупинки громадського транспорту «Центр» в напрямку Крюкова).
3. Суттєві порушення державних будівельних норм і правил (будується в межах червоних ліній та невитримані відстані між житловим будинком і даною будівлею), що є порушенням Закону України «Про архітектурну діяльність», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН 360-92**Планування і забудова міських і сільських поселень, Закону України «Про охорону культурної спадщини»
, - оприлюднили відповідь активісти.

Також, як стало відомо, за вказані порушення посадову особу КП «Ринкова площа» Ворону А.І. оштрафували на 5 тис.100 грн, видано припис про зупинення будівельних робіт та припис про усунення порушення вимог чинного законодавства у сфері містобудівної діяльності.

«Підсумовуючи наведене, виникає питання щодо належного виконання посадовими особами виконкому Кременчуцької міської ради Волощенко О.Г. (начальник управління містобудування та архітектури) та Безверхою І.О. (начальник управління земельних ресурсів) своїх повноважень і відсутність будь-якого контролю за якісною, правовою підготовкою документів», - зауважують в організації та цитують слова мера міста Віталія Малецького стосовно роботи громадських активістів, який на реальні зауваження про порушення звинуватив активістів «щоб не було введення людей в оману, депутатів, журналістів і так далі».

ГО «Кременчуцький антикорупційний центр» відзначає, що декларацію про початок виконання будівельних робіт даної зупинки від 20 лютого 2017 № ПТ 083170511851 рішенням департаменту ДАБІ - було скасовано.

Нагадаємо, у Кременчуці по вулиці Небесної Сотні ще влітку розпочинали будівництво зупинки «Центр» наперекір виїзним комісіям та протестам багатьох незадоволених кременчужан. 

Щоб не звітувати про витрату коштів, Малецький робить зауваження кременчуцьким активістам, бо ті, хто контролюють витрати з міського бюджету, меру Малецькому не подобаються. 

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться