Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 31 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Вже цієї весни»: Малецький каже, що після вивчення нормативної бази, вирішать долю управляючих компаній

 
 

 

29 января 2018 14:05
«Вже цієї весни»: Малецький каже, що після вивчення нормативної бази, вирішать долю управляючих компаній

«Ми вивчаємо зараз нормативну базу, що б не було потім судових позовів, взаємних звинувачень, тощо».

Сьогодні під час брифінгу на запитання місцевих журналістів мер міста Віталій Малецький відповів на низку запитань, які пов’язані з договорами з управляючими компаніями, термін дії яких спливає в цьому році. Безпосередньо представників ЗМІ цікавили зміст роз’яснювальних документів, які прийшли з Міністерства юстицій, щодо проведення конкурсу на право управляти житлом  та чи зміниться в Кременчуці нинішній склад управляючих компаній.

«У нас поки що час є. Ми зараз аналізуємо нормативну базу, отримали кілька роз’яснень від Міністерства юстиції стосовно того чи є підстави для проведення конкурсу, чи немає. Однозначно зміни будуть. Я думаю, що найближчим часом ми вас інформуємо про результати», - сказав Малецький

На запитання стосовно змісту роз’яснення, мер Кременчука повідомив, що у документі все доволі «розлого написано» та запропонував журналістам через публічну інформацію самим запросити документ для ознайомлення. Також градоначальник повідомив, що конкурс, можливо, взагалі не будуть проводити.

«Є чинний нормативний документ, який було прийнято. Відповідно до цього нормативного документу у нас є підстави для проведення конкурсу, або підстави для продовження договорів, які зараз є. Тому що у нас вже раніше були укладені договори з управляючими компаніями. Договори до 2018 року. Ми не виключаємо різні можливості, тому що треба проаналізувати законодавчу базу. Звичайно, управляючим компаніям хотілося, щоб вони пролонговані були на 100 років. Але нам би хотілось, щоб вони надавали якісні послуги кременчужанам. Те, що ви бачили по фото звітах, говорить про те що, нажаль, ці послуги не завжди надаються якісно. Тому, скоріш за все, конкурсна процедура дозволить або прискорити поліпшення якості надання управляючими компаніями послуг, або змінить гравців на цьому ринку. Ми вивчаємо зараз нормативну базу, що б не було потім судових позовів, взаємних звинувачень, тощо. І вийдемо на прийнятне рішення, я думаю, до кінця зими»,- доповнив власну відповідь Віталій Малецький.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Кременчуці на початку 2017 року мали б змінитися управителі житла

Торік у мерії навіть провели кілька засідань конкурсної комісії, але на цьому справа зупинилась

 

Відео Олексій Орлов

Поліна Семенова

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися