Кременчуцька газета
П'ятниця, 19 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Вже не ініціативна група, а Благодійний фонд «Ми поряд» роздавав у Кременчуці «гуманітарку»

16 вересня 2022 17:15

Добрі справи.

Сьогодні тепер вже не ініціативна група, а Благодійний фонд «Ми поряд» вкотре роздавав у Кременчуці гуманітарну допомогу. Про зміни повідомив керівник фонду, відомий кременчуцький боксер Сергій Радченко. Тож роздача продуктових наборів розпочалася з видачі посвідчень волонтерів, які допомагають у цій важкій праці - їх шість.

 

За словами С.Радченка, нова форма організації дозволить знайти більше партнерів, які зможуть допомагати тим, хто цього потребує.

Вже після урочистої частини розпочалася видача так званого «борщового набору». Закупити картоплю, цибулю та моркву допоміг вже відомий французький підприємець Арно.

За словами С.Радченка, сьогодні ці пакети отримає 250 родин. Але це ще не все. За допомоги одного з українських підприємств до пакунку доклали ковбасу та тушонку, яку надіслали польські партнери.

Кременчужанин нагадав, що тепер вже благодійний фонд – це не державна установа, на яку виділяють мільйони гривень та передають вагонами і фурами гуманітарну допомогу. Підтримка певних верств населення стала можливою завдяки друзям та партнерам волонтерів.

«Коли ми відкриваємо форму для реєстрації, за 5 хвилин реєструється 300-400 людини. Саме таку кількість гуманітарної допомоги ми можемо видати. Однак бажаючих отримати – тисячі», - розповів С.Радченко.

Тому не варто обурюватися тим, хто не встиг заповнити форму. Останній раз форму заповнили більше людей, ніж була можливість видати пакунки. Тож «гуманітарку» вони отримують зараз.

Зараз кількість бажаючих, які додалися у групу «Ми поряд» у Телеграм-каналі майже 3 тисячі людей. І кожен з них бажає отримати якусь допомогу.

«Окрім цього є мешканці, які не користуються Телеграм-каналом, тому вони пишуть, телефонують. Окрім цього ми ще є в Інстраграм – туди також пишуть люди. Тож загальна кількість ще більше», - підраховує С.Радченко.

І додав, що допомогу отримали 3-4 тисячі людей – поки чітких підрахунків не велося. Хтось з них отримував один раз, інші могли і кілька разів.

«Ми намагаємось, щоб усі отримали. Одні одержали дитячу гігієну, інші – продуктові набори. Попереднього разу ми поділили людей на три категорії, аби кожен щось отримав», - детальніше розповів волонтер.

Більш за все люди потребують продуктів харчування.

«Багато людей пишуть, що голодують. Якщо казали, що в Україні очікується голод, то можу сказати, що він не очікується, а вже настав», - констатував С.Радченко.

Здебільшого це стосується самотніх матерів.

Те, що дехто набори отримують вперше, розповіли й самі люди. Вони стверджують, що електрону форму заповнювали давно, приблизно у серпні.

Нагадаємо, ініціативна група «Ми поряд» у серпні роздала рекордну кількість пакетів гуманітарної допомоги.

Нагадаємо,Кременчуцька команда волонтерів «Ми поряд» вкотре роздала гуманітарну допомогу тим, хто потребує допомоги

 

Олена Сінтюріна

Фото та відео  Олександра Попенка

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися