Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 6 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

World Central Kitchen взяв паузу у Кременчуці: чи видаватимуть гуманітарку від інших партнерів

27 серпня 2022 18:00

Загалом, з початку видачі, роздали понад 25 тис пакетів з гуманітаркою від WCK.

Сьогодні у Кременчуці 13-й раз видавали гуманітарну допомогу від некомерційної організації World Central Kitchen (WCK). Про це нам розповів співзасновник благодійного фонду «Смілива Україна» Юрій Горнєв.

І це не останній раз, як подейкують люди. Адже за словами волонтера Артема Марченка, планується повернутися до видачі наприкінці вересня.

Однак представники цієї організації дійсно надіслали листа, у якому звернули увагу на те, що робитимуть акцент на співпрацю з містами, що опинилися у прифронтовій зоні.

Сьогодні роздавали 1 тис 200 наборів для внутрішньо переміщених осіб, а також для малозабезпечених та багатодітних кременчужан. Загалом, з початку видачі, роздали понад 25 тис пакетів з гуманітаркою від WCK. Допомагали у цьому 52 волонтери.

«У команді волонтерів не лише кременчужани, а також переселенці. Які керуючись серцем, допомагають для того, щоб Україна скоріше перемогла», - розповіла Вікторія Фоміна, волонтерка Благодійного фонду Артема Марченка.

А поки триватиме пауза у співпраці з WCK, БФ Артема Марченка очікує допомогу від благодійного фонду з Великої Британії.

БФ «Смілива Україна» також приготувалася до таких подій. За словами Ю.Горнєва, зараз в організації є продуктові набори, які планується роздати у наступні 2 тижні.

Однак, скоріш за все, скоротиться кількість осіб, які їх зможуть отримати – приблизно на 50%.

«Говорити про майбутнє, а саме, які категорії населення отримуватимуть допомогу, поки важко. Однак намагатимемося охопити усіх тих, хто отримував її раніше», - розповів Ю.Горнєв.

Також він розповів, що вага пакунку, який планується видавати, ще більше – у межах 17,5 кг. Нагадаємо, продуктовий набір від WCK важить 12 кг.

Зараз представники БФ «Смілива Україна» ведуть перемовини з фондом Чехії. Зокрема йдеться про те, щоб додати до вже існуючої допомоги засоби гігієни.

«Потреба у засобах гігієни зараз у разів 10 більша, ніж у продуктах», - розповів Ю.Горнєв.

Окрім цього ведуться перемовини з італійськими партнерами.

«Нам допомагають українці, які вже певний час живуть в Італії, і які не залишаються байдужими до ситуації, що відбувається в Україні... Ще з’явилися партнери з Іспанії. Вони можуть допомогти нам медициною, дитячою та жіночою гігієною», - про це розповів Володимир, волонтер БФ «Смілива Україна».

За словами, Ю.Горнєва іноземних партнерів вдається знайти під час спілкування з переселенцями. Саме вони розповідають, від яких великих фондів їхні близькі отримували допомогу в інших містах. Тож зараз фонд обрав три напрямки для співпраці, серед яких - Канада. З цією країною також ведуться перемовини.

Він нагадав, що у Кременчуці проживає понад 50 тисяч переселенців. Тож хоч за масштабами наше місто не дуже велике, але потребує чималої допомоги для тих, хто тікав від війни.

«Звернули увагу, що з кожним днем, зацікавленість Кременчуком збільшується. Тому що дуже багато волонтерів… Тому що надається звітність у різних соцмережах, тобто партнери бачать, що ту допомогу, яку отримуємо, реально віддаємо людям», - розповів співзасновник БФ «Смілива Україна».

Тож сподіваємося, що у наступних наших матеріалах ми продовжимо сповіщати про гуманітарну допомогу, яку видаватимуть у Кременчуці обидва благодійних фонди.

Нагадаємо, які набори роздає переселенцям та малозабезпеченим у Кременчуці World Central Kitchen та як зареєструватися для отримання.

Понад півтори тисячі осіб вкотре отримали у Кременчуці продуктові набори від World Central Kitchen.

 

Олена Сінтюріна

Фото автора

Відео Кирила Воронцова


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися