Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 8 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Як Автозаводський суд покарав чоловіка за крадіжку ковбаси, рому, шоколадних батончиків та локшини

 

12 февраля 2018 08:50
Як Автозаводський суд покарав чоловіка за крадіжку ковбаси, рому, шоколадних батончиків та локшини

Чоловіку призначили покарання у виді 1 року позбавлення волі та одразу амністували.

Днями суддя Автозаводського райсуду Кременчука Олександр Гусач у відкритому судовому засіданні розглянув кримінальне провадження по обвинуваченню уродженця Кременчука, не працюючого, раніше двічі судимого за крадіжки та угони автівок, за крадіжку прожуктів із магазину «АТБ-Маркет».

У суді було з’ясовано, що 20 серпня 2017 року близько 23.50, чоловік, перебуваючи в приміщенні магазину «АТБ-Маркет» (за адресою: вул. Небесної Сотні, 3А), діючи умисно, повторно, таємно від оточуючих, з корисливих мотивів, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, з прилавків вказаного магазину викрав товар, а саме:

- 4 палки ковбаси «Добров Дрогобицька»320 гр., вартістю 46,63 гривень кожна;

- 2 палки ковбаси «Добров Шварцальська» 400 гр., вартістю 48,88 гривень кожна;

- 3 пляшки рому «Сaptain Morgan» ємністю 0,5 л, вартістю 206,63 гривень кожна;

- 20 шоколадних батончиків «Snickers Super +1» 112,5 гр., вартістю 14,96 гривень кожен;

- 2 упаковки локшини «Мівіна» 60 гр., вартістю 3,13 гривні кожна.

З місця вчинення кримінального правопорушення з викраденими продуктами чоловік зник, викраденим розпорядився на власний розсуд, завдавши ТОВ «АТБ-Маркет» матеріального збитку на суму 1 тис. 206 гривень 63 копійок.

Свою провину у скоєні інкримінованого йому кримінального правопорушення обвинувачений визнав повністю. Представник потерпілого надав суду заяву в якій просив розглядати справу без його участі, зазначивши, що майнова шкода обвинувченим відшкодована у повному обсязі.

Суддя, заслухавши справу виніс вирок: чоловіка визнати винним у вчиненні крадіжки і призначити йому покарання у вигляді 1 року позбавлення волі.

«На підставі ст. 71 КК України до покарання, призначеного за даним вироком, частково приєднати не відбуте покарання за вироком Крюківського районного суду м. Кременчука від 24.02.2017 року і за сукупністю вироків визначити остаточне покарання у виді 1 року 6 місяців позбавлення волі.

На підставі п.«в» ч.1 ст.1 Закону України «Про амністію у 2016 році» звільнити громадянина від відбування призначеного покарання.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області  шляхом подачі апеляційної скарги через  Автозаводський районний суд Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення, а обвинуваченим, який перебуває під вартою, - в той же строк з моменту вручення йому копії вироку. Якщо вирок ухвалено без виклику особи, яка його оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення»,- сказано у вироку.

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться