Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 13 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Як Автозаводський суд покарав чоловіка за крадіжку ковбаси, рому, шоколадних батончиків та локшини

 

12 февраля 2018 08:50
Як Автозаводський суд покарав чоловіка за крадіжку ковбаси, рому, шоколадних батончиків та локшини

Чоловіку призначили покарання у виді 1 року позбавлення волі та одразу амністували.

Днями суддя Автозаводського райсуду Кременчука Олександр Гусач у відкритому судовому засіданні розглянув кримінальне провадження по обвинуваченню уродженця Кременчука, не працюючого, раніше двічі судимого за крадіжки та угони автівок, за крадіжку прожуктів із магазину «АТБ-Маркет».

У суді було з’ясовано, що 20 серпня 2017 року близько 23.50, чоловік, перебуваючи в приміщенні магазину «АТБ-Маркет» (за адресою: вул. Небесної Сотні, 3А), діючи умисно, повторно, таємно від оточуючих, з корисливих мотивів, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, з прилавків вказаного магазину викрав товар, а саме:

- 4 палки ковбаси «Добров Дрогобицька»320 гр., вартістю 46,63 гривень кожна;

- 2 палки ковбаси «Добров Шварцальська» 400 гр., вартістю 48,88 гривень кожна;

- 3 пляшки рому «Сaptain Morgan» ємністю 0,5 л, вартістю 206,63 гривень кожна;

- 20 шоколадних батончиків «Snickers Super +1» 112,5 гр., вартістю 14,96 гривень кожен;

- 2 упаковки локшини «Мівіна» 60 гр., вартістю 3,13 гривні кожна.

З місця вчинення кримінального правопорушення з викраденими продуктами чоловік зник, викраденим розпорядився на власний розсуд, завдавши ТОВ «АТБ-Маркет» матеріального збитку на суму 1 тис. 206 гривень 63 копійок.

Свою провину у скоєні інкримінованого йому кримінального правопорушення обвинувачений визнав повністю. Представник потерпілого надав суду заяву в якій просив розглядати справу без його участі, зазначивши, що майнова шкода обвинувченим відшкодована у повному обсязі.

Суддя, заслухавши справу виніс вирок: чоловіка визнати винним у вчиненні крадіжки і призначити йому покарання у вигляді 1 року позбавлення волі.

«На підставі ст. 71 КК України до покарання, призначеного за даним вироком, частково приєднати не відбуте покарання за вироком Крюківського районного суду м. Кременчука від 24.02.2017 року і за сукупністю вироків визначити остаточне покарання у виді 1 року 6 місяців позбавлення волі.

На підставі п.«в» ч.1 ст.1 Закону України «Про амністію у 2016 році» звільнити громадянина від відбування призначеного покарання.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області  шляхом подачі апеляційної скарги через  Автозаводський районний суд Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення, а обвинуваченим, який перебуває під вартою, - в той же строк з моменту вручення йому копії вироку. Якщо вирок ухвалено без виклику особи, яка його оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення»,- сказано у вироку.

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться