
Активістка готова піднімати питання і надалі, у тому числі на зборах громадських організацій міста.
У листопаді 2022 року, за дорученням громадськості, активістка Валентина Трофименко надіслала запрошення меру Кременчука Віталію Малецькому на засідання комісії з питань найменування об’єктів топоніміки, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків, аби обговорити нові назви вулиць.
У запрошені зазначалося, що громадськість Кременчука запрошує керманича міста на засідання комісії, яка рекомендує назви перейменованих у процесі декомунізації вулиць, аби підтримати пропозицію громадськості міста, і в назвах вулиць названих іменами Героїв України вживати звання «Герой України», а не скорочувати в назві військове звання.
Також у документі зазначалося, що громадськість просить провести зміни у вже названих вулицях.
«Такі пропозиції підтримують жителі міста, громадські організації Кременчуцький патріотичний клуб «Доброволець», ГО ветеранів, ГО спілки офіцерів, ГО «Ато Майдан Кременчук», фронтовики Харченко Леонід, Красовський Костянтин, який після важкої операції повернувся захищати Батьківщину і багато - багато людей»,- було сказано у запрошені.
Мер В.Малецький запрошення активістів проігнорував.
Тоді вони написали офіційного листа зі своїми пропозиціями. Зокрема, про включення в назву вулиць звання «Герой України», додати в назву вулиці лейтенанта Покладова його звання - старшого лейтенанта, підтримати пропозицію громадськості Кременчука і надіслати пропозицію Президенту України, аби в назві вулиць Героїв обов’язково було додано звання «Герой України» та замінити орден «Золотая зірка» на «Золотий тризуб».
Сьогодні В.Трофименко заявила, що В.Малецький не шанобливо поставився до звернення громадськості, до своїх виборців — перед усім представників фронту, надіславши їм відписку за підписом секретаря міської ради Кременчука Юрія Гриценка.
«У відписці зовсім немає відповіді на поставлені питання громади. Як далі думаєте, владо Кременчука, працювати з народом?»,- каже пані Трофименко.
Вона готова піднімати вищезгадані питання і надалі, у тому числі на зборах громадських організацій міста.
Нагадаємо,Процес деколонізації і декомунізації в Кременчуці має продовжуватися: що ще потрібно зробити