Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Як кременчуцькі можновладці використовують сцену головної площі міста задля власного піару або Піар за наші з вами податки

 

9 января 2019 10:45

Піддубна вважає, що Малецький з Шаповаловим піаром відволікають людей від реальних проблем.

Сьогодні під час позачергової сесії Кременчуцької міськради депутат Оксана Піддубна заявила, що вже не перший раз на свята кременчужани спостерігають, як місцеві можновладці використовують сцену головної площі міста задля власного піару.

«Так було під час проведення фестивалю «Солодкий Кременчук» у 2017 році, так само трапилось і першого січня під час святкування Нового 2019 року. Транслюються все ті ж написи «Свято проходить за підтримки ЮРІЯ ШАПОВАЛОВА та ВІТАЛІЯ МАЛЕЦЬКОГО». Складається враження, що жодне свято в місті не було б можливим без псевдо підтримки мера та його боса нардепа-кнопкодава!»,- каже депутат.

При цьому вона здивувалася, в чому ж заключається та загадкова підтримка. Депутат намагалась з’ясувати це неодноразово, але у відповідь отримувала, що свята організовуються бюджетним коштом, а посадовці розробляють концепції цих заходів.

«Тобто нардеп Шаповалов замість того, щоб вивчати закони та займатися створенням нових законопроектів, які б полегшили життя українців, в тому числі кременчужан, разом з міським головою витрачають свій оплачуваний робочий час на планування пісень та плясок! УВАГА: мер з зарплатнею в 45 тис.грн на місяць і нардеп-кнопкодав за майже мільйон грн в рік займаються концепцією новорічних свят»,- заявила О.Піддубна.

Далі вона зазначила, що з відповідей чиновників можна зробити висновок, що завданням цих двох можновладців є відволікати людей від реальних проблем, бо насправді:

  • саме за підтримки кнопкодава Шаповалова мер Малецький зі своєю командою встановив в Кременчуці тарифи на тепло і гарячу воду, які стали вищими, ніж у Литві;
  • завдяки Шаповалову та Малецькому проблему аварійного стану Крюківського мосту й досі не вирішено, зате існує подарована кременчужанам нездійсненна мрія;
  • за підтримки Малецького місто втрачає мільйони на Деївському звалищі, адже мер врахував особистий інтерес Шаповалова;
  • за підтримки Шаповалова та Малецького в стінах виконкому Кременчука процвітає хабарництво та коррупція;
  • за підтримки Шаповалова та Малецького в Кременчуці знищується комунальна стоматологія;
  • за сприяння мера Малецького, шаповалівській фірмі «Трудовик-12» було віддано в безкоштовне користування землю Індустріального парку, площею 165 га;
  • також саме за сприяння мера Малецького крадію Шаповалову віддано 12 355 м2 землі біля «Амстору» під туалет та платну парковку, де з водіїв стягують побори.

«Щодо новорічного святкування хочу наголосити:

Шановні мешканці Кременчука! І гарно прибрана новорічна ялинка, і сцена, і гірлянди, й інші прикраси на головній площі міста встановлено виключно за ваші кошти. Просто посадовці безсоромно піаряться за наші з вами податки, а брехати людям у вічі вже стало звичкою для керівництва міста.

Також звертаюся до Вас, Віталію Олексійовичу: припиніть трансляцію цього ганебного та брехливого напису! І не треба боягузливо перекладати відповідальність за його демонстрацію на своїх підлеглих, адже вони виконують саме Ваші доручення!»,- заявила депутат О.Піддубна.

Сам мер Кременчука Віталій Малецький подякував депутату, що вона згадала про гарну ялинку в місті, але по суті заяви нічого не відповів.

"Ви маєте право на свою думку",- сказав мер.

 

Олег Булашев

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться