Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 6 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Як Малецький веде псевдоборотьбу з газовиками заради інтересів громадян: казав одне, а наяву вийшло інше

 

11 октября 2018 15:40

«Програвши в суді першої інстанції мер не спромігся подати належну апеляційну скаргу. Іншими словами, мер зробив ВСЕ, аби програти в суді».

Сьогодні під час сесії Кременчуцької міськради депутат Оксана Піддубна розповіла про псевдоборотьбу міського голови з ПАТ «Кременчукгаз» з огляду на останні події, які торкнулися багатьох кременчужан.

«Так, зовсім нещодавно, без належного попередження ПАТ «Кременчукгаз» масово відключав споживачів від газопостачання за наявності так званого «боргу Яценюка» в сумі 80 грн й навіть тих, хто вчасно сплатив і на момент відключення боргів не мав.

Більш того, на мої запитання стосовно того, чи продовжуватиме ПАТ «Кременчукгаз» відключати від газопостачання кременчужан головний інженер Болеслав Грабовський на офіційному засіданні повідомив, що у боргів імені немає і в разі наявності навіть невеликого боргу мешканців відключатимуть від газопостачання незалежно від того холодно в квартирі чи ні, а відсутність опалення його не турбує»,- заявила О.Піддубна.

Далі вона зазначила, що коли мешканці зіштовхнувшись з проблемою погашення «боргу Яценюка», звернулися за допомогою до мера, той запевнив громаду, що вирішить це питання з ПАТ «Кременчукгаз» і радив не сплачувати даний борг.

Щоб переконати мешканців у своїй так званій «турботі», міський голова навіть наважився подати позовну заяву до суду на ПАТ «Кременчукгаз», аби останнє здійснило перерахунок вартості використаного споживачами м. Кременчука природного газу (за період з 06 травня 2015 – 04 листопада 2015).

Та програвши в суді першої інстанції мер не спромігся подати належну апеляційну скаргу. Іншими словами мер зробив ВСЕ, аби програти в суді.

«Натомість він (тобто мер) разом з юридичним управлінням та радником Ульяновим, який пасеться на бюджеті Кременчука, отримуючи СОТНІ ТИСЯЧ грн., до останньої інстанції бореться в судах з мешканцями (за надвисокі тарифи КП «Теплоенерго», адже подав належну апеляційну скаргу на вигране мною рішення в суді першої інстанції; бореться з мешканцями Першого Занасипу за незаконне будівництво багатоповерхівки прямо в їх дворі, бореться за «Кліар Енерджі-Кременчук», який враховує особистий інтерес кнопкодава Шаповалова та після приходу якого на Деївку мешканцям було підвищено тариф на сміття.

Тож, вважаю своїм обов’язком довести до вашого відома, шановні кременчужани, що місцеві можновладці під керівництвом мера на чолі з «фіолетовим» нардепом Шаповаловим за ваші ж кошти борються проти вас, відстоюючи в судах геноцидні рішення», - заявила О.Піддубна.

Мер Віталій Малецький заявив, що влада подала касаційну скаргу, але поки що не відомо що з нею.

 

Клим Соколов 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться