Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Як мер Кременчука Малецький проігнорував вказівки президента Зеленського та знехтував довірою кременчужан

 

30 квітня 2020 14:25

Пропозицію «КрАЗу» відхилено, «Альфатекса» - на розгляді: Малецький обіцяв Зеленському допомогти автозаводу, а робить зовсім інше. І це при тому, що «КрАЗ» пропонував автівку за 2 млн 841 тис 400 грн,  а «Альфатекс» вже за 3 млн 096 тис грн. «КрАЗ» пропонував вітчизняну автівку, а це означає, що її робили б українці і отримували за це зарплати, відраховували податки, а «Альфатекс» пропонує іноземну автівку DAYUN CGC1120 і тим самим годує іншу країну - виробника.

Майже місяць тривав період розгляду найдешевшої пропозиції «АвтоКрАЗу» щодо закупівлі комунальним підприємством «Кременчукводоканалом» автомайстерень

У «Кременчукводоканалі» таке рішення тоді пояснили тим, що виникла необхідність всебічного ретельного вивчення великого обсягу документів, аналізу технічного завдання фаховими спеціалістами. І хоча строк розгляду тендерної пропозиції «КрАЗу», яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів, тендерний комітет замовника продукції мав право подовжити терміни.

Працівники «АвтоКрАЗу» сподівалися, що додатковий час взятий комунальним підприємством, яке працює у нашому місті, буде використано виключно в інтересах його мешканців, бо нові замовлення для місцевого автовиробника – це відновлення стабільної його роботи, додаткові відрахування до бюджету міста, що будуть направлені на покращення інфраструктури і, загалом, на поліпшення життя містян. 

«У разі підписання договорів на виготовлення спеціалізованної техніки «АвтоКрАЗом», який єдиний пропонує предмет закупівлі саме вітчизняного виробництва, що в свою чергу підтримає економіку держави в цілому.
Трудовий колектив «АвтоКрАЗу» сподівається на позитивні зрушення, на прийняття рішення на користь розвитку міста та громади, на те, що слова щодо підтримки місцевих виробників  будуть реалізовані у проекті  закупівлі КП «Кременчукводоканалом» автотехніки для потреб комунального господарства
»,- таку інформацію тоді оприлюднила прес-служба автогіганту.

І ось, не так сталося, як гадалося. Комунальне підприємство, яке підпорядковано міській владі на чолі з Віталієм Малецьким, 29 квітня зібрало засідання тендерного комітету та заявили, що вивчивши документи «АвтоКрАЗу», визначили - кременчуцький автогігант не відповідає одному з кваліфікаційних критеріїв, у зв’язку з чим мають відхилити їх тендерну пропозицію.

Майже місяць на водоканалі вивчали документ, аби виявити до чого ж могли причепитися на підприємстві. Як сказано в протоколі тендерного комітету, під час засідання секретар тендерного комітету надав всім присутнім документи тендерної пропозиції «АвтоКрАЗу», які завод завантажив на веб-порталі закупівель.

В процесі розгляду документів поданих «АвтоКрАЗом» в якості підтвердженої інформації про його відповідність кваліфікаційним критеріям, відхилення пропозиції АвтоКраЗУ було аргументовано невідповідністю одному з кваліфікаційних критеріїв. А саме: відсутність досвіду виконання аналогічного договору, на що учасником було надано лист роз’яснення.

Проте голова тендерного комітету запропонувала винести на голосування питання щодо визначення «АвтоКрАЗу» таким, що не відповідає кваліфікаційним критеріям та щодо відхилення тендерної пропозиції учасника. За це члени тендерного комітету і проголосували.
І що думаєте – чию пропозицію розглянуть тепер на водоканалі? Звісно торгового дому «Альфатекс», якого так полюбляють наші місцеві чиновники.

Щоправда «КрАЗ» пропонував автівку за 2 млн 841 тис 400 грн,  а «Альфатекс» вже за 3 млн 096 тис грн.

І ще. «КрАЗ» пропонував вітчизняну автівку, а це означає, що її робили б українці і отримували за це зарплати, відраховували податки, а «Альфатекс» пропонує іноземну автівку DAYUN CGC1120 і тим самим годує іншу країну-виробника.

Ось і виходить, що мер Кременчука Віталій Малецький діяв всупереч вказівкам Президента України Володимира Зеленського, не виправдав сподівань містян, які віддали за нього свої голоси.

А ще керманич міста просто плює такими діями в обличчя не лише працівникам автозаводу, а і всім кременчужанам, які з бюджету отримують пенсії та соцвиплати. «АвтоКрАЗ», як велике бюджетоутворююче підприємство, в разі отримання замовлення, мало б роботу та відраховувало б платежі у бюджет. А так завод ледь виживає і відповідно скорочує платежі…

Володимир Зеленський на «АвтоКрАЗі»: «Я вражений вашою технікою.

Хороші машини, впевнений, у вас будуть замовлення».

Президент Зеленський вичитав мера Кременчука за непідтримку КрАЗу

Кременчуцька міська рада не підтримала пропозицію членів команди Малецького про націоналізацію «АвтоКрАЗу»

Малецький обіцяв Зеленському одне, а робить - зовсім інше: черговий приклад псевдопатріотизму кременчуцьких чиновників

 

 Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися