Кременчуцька газета
Четверг, 18 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Як передачу британського реанімобіля спецпідрозділу медичної роти висвітлювали ЗМІ Полтавщини: "Бред тудей" пише лише про Шаповалова

15 листопада 2022 15:30

Огляд.

 

Сучасний британський реанімобіль передали у спеціалізованій військовий підрозділ медичної роти, яка зараз знаходиться на передовій. Це останній із п’яти реанімобілів, які передали нашим захисникам. Участь у передачі автівки брали Олександр Мамай, очільник Полтавської міської тергромади, його перший заступник Валерій Пархоменко, Юрій Шаповалов, народний депутат України, Олександр Соколовський, капітан медичної роти та інші.

Новину про це висвітлювали вчора ЗМІ Полтавщини. Цікавим є той факт, хто як подав цю новину.

Прес-служба мерії Полтави у своїй новині подала інформацію про те, що Полтавський міський голова Олександр Мамай разом із народним депутатом України Юрієм Шаповаловим, депутатами Полтавської обласної та міської рад передали одній із військових частин Полтавщини реанімобіль. ПРи цьому матеріал супроводжується цитатою О.Мамая і купою різних фотографій з місця події.

Телеканал ІРТ зробив сюжет, який маркував, як "Партнерський проект", що може означати, що він рекламний.

В цьому випадку слово в сюжеті отримали всі: Олександр Мамай, очільник Полтавської міської тергромади, його перший заступник Валерій Пархоменко, Юрій Шаповалов, народний депутат України, Олександр Соколовський, капітан медичної роти.

В сюжеті на цьому ж телеканалі, але без позначки "Партнерський проект", слово мали Валерій Пархоменко, перший заступник міського голови Полтави та Олександр Соколовський, капітан медичної роти.

А ось кременчуцький промерський та пронардепівський сайт, який полюбляє видавати фейки, бажане за дійсне, не завжди перевіряє факти і в народі має назву «Бред тудей», дані про нардепа виніс в заголовок: "Нардеп Шаповалов передав захисникам на передову реанімаційний автомобіль".

В самій новині вони поставили цитату нардепа і фотографії з ним. Дані про мера Полтави Мамая та його заступника Пархоменка, а також капітана медичної роти Олександра Соколовського, в іх новині взагалі не згадуються. Тож, вся заслуга - Шаповалову.

 

Марина Соловей

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися