Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 30 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Як під Кременчуком вирощують та збирають яблука - плоди нашої майбутньої Перемоги

Ми в Telegram

8 вересня 2022 13:30

Сьогоднішні яблуневі сади - це результат великої роботи колективу.

Коли їдеш трасою на Київ, то неподалік Піщаного можна побачити яблуневі сади. Навесні вони радують око яскравими квітками, а зараз - соковитими плодами, а деякі гілки аж прогинаються під круглобокими фруктами.

Як каже співзасновник ТОВ «Декор Агро» Василь Кравченко, сьогоднішні яблуневі сади - це результат великої роботи колективу. Сад, де сьогодні збирають яблука, було засаджено 5 років тому. У самому саду, площа якого близько 80 га, можна побачити яблука різних сортів - осінньої та зимової групи.

На деяких яблуках ми побачили білий наліт. Головний агроном ТОВ «Декор Агро» Валерій Скрипниченко каже, що це каолинова глина - екологічно чистий засіб який використовують, аби уникнути сонячних опіків на плодах.

Збирають яблука цілі бригади. Бригадир садової бригади Наталя Бігдан радіє цьогорічному врожаю і показує журналістам, як правильно рвати яблука, аби вони довше збереглися. Рвати, як виявилося треба ніжно, аби не залишалося «синців» від пальців на плоду та так, аби зберігся «хвостик» плоду.

Серед тих, хто рве яблука є і 18-річний переселенець з Харкова - Тимур. Він каже, що його завдання збирати яблука та вантажити їх у контейнери.

Він вже звик до цієї роботи і каже, що на роботу бригаду возять автобусом, а вдень гарно годують обідом.

Норма збору яблук на день - 1 тонна на чоловіка.

Заступник начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артем Даценко зазначає, що керівник ТОВ «Декор Агро» Василь Кравченко - взірець керівника, який є справжнім господарем на землі.

«Ми бачимо, скільки вкладено праці в яблуневі сади... Тут плоди нашої майбутньої Перемоги»,- впевнений А.Доценко, який розповів, що підприємство В.Кравченка постійно допомогає переселенцям та ЗСУ.

«Він надає допомогу ЗСУ і переселенцям. Ця допомога конвертується в невелику частину нашої перемоги і економічну безпеку нашої держави»,- каже А.Доценко.

Варто зазначити, що зібрані яблука підприємство продає мережам «Оптовичок» та «Маркетопт», які мають власні магазини не лише в Кременчуці та Полтаві, а й у сусідніх областях.

Нагадаємо, Сади Перемоги: поки ЗСУ вибивають ворога під Мелітополем, українці без черешні не залишаться - Кременчук нагодує

 

 

Олег Булашев

Відео Кирило Воронцова 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися