Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 18 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Як у Кременчуці проходить негласний поліцейський страйк або Як патрульні "вибивають" собі підвищення зарплати

 

29 грудня 2021 13:30

"Очільник та завидний "холостяк" на контакт та пряме спілкування з особовим складом не йде".

З 20 грудня патрульні негласно страйкують за підвищення зарплати. Це проявляється у тому, що вони стовідсотково виїздять на виклики, але не пишуть постанови, а за порушення видають попередження, або нічого взагалі.

Як у Кременчуці проходить негласний поліцейський страйк, ми дізналися з телеграм-каналу "Максимальна толерантність" та від самих кременчуцьких патрульних.

"Хотілось би поділитись ситуацією в м. Кременчук... У Кременчуці ситуація неоднозначна, де є батальйон, чотири роти, які не мають своєї чіткої позиції та злагодженості у проведенні подібних акцій. Від 20-го числа дві роти заступили почергово на зміну та були максимально "толерантні", надіючись на підтримку інших рот, але ті в свою чергу продовжили працювати, як і працювали, а то і краще), боячись утисків з боку керівництва, які за довгий час набули популярності, тому у зв'язку з відсутністю єдності, як довго протримається перша половина - сказати важко.

Наразі маємо таку ситуацію, що менша половина особового складу дійшли до того, що готові тримати свою позицію до останнього, незважаючи на наслідки, а інша половина складається із пристосуванців та тих, хто просто пливе за течією, тому про будь-яку згуртованість та позицію не може іти мови. Дана проблема відсутності колективу з'явилась з приходом нового керівника, який за своєї ініціативи влаштовує постійні ротації у складі рот. На шикуваннях з боку керівництва надходять натяки стосовно кількості складання матеріалів та провокаційні питання на камеру в стилі: "зачєм ти здєсь?". Очільник та завидний "холостяк" на контакт та пряме спілкування з особовим складом не йде.

 Поки якось так..." -  пише телеграм-канал "Максимальна толерантність".

Самі патрульні ці слова частково підтверджують і кажуть, що все більша кількість людей планує звільнитися.

"Ми вже не просимо, а вимагаємо збільшення зарплати... Поки нас годують обіцянками.. А щодо того, що Борзенко веде себе нечемно, вже звикли", - кажуть патрульні.

Нагадаємо, Невже головний патрульний коп Кременчука Борзенко одумався: кількість притягнутих до адмінвідповідальності патрульних скоротилася вдвоє

Кременчуцький патрульний програв суд водію, машина якого мала тоновані фари

Головний патрульний коп Кременчука, «плюшевий термінатор» Борзенко програє суд підлеглому, якого тепер має поновити на посаді командира роти

Кременчуцькі патрульні тікають зі служби: незадоволені керівництвом та зарплатою.

 

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися