Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 7 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Які дороги цьогоріч відремонтовано на Полтавщині

 

25 жовтня 2021 11:10

Офіційна інформація.

 Сьогодні на апаратній нараді у голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова директор Державного підприємства „Агентство місцевих доріг Полтавської областіˮ Олексій Басан доповідав про стан ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Полтавській області.

За його словами, за програмою Президента України „Велике будівництвоˮ у 2021 році передбачено ремонт 10 доріг та одного моста.

84% від усіх робіт – це капітальний ремонт, що передбачає посилення основи дорожнього одягу та приведення до сучасних габаритів, 16% – це поточний середній ремонт.

На більшості об’єктів виконання робіт становить 98%, а саме:

1. Відремонтовано 7,2 км автомобільної дороги Миргород – Велика Багачка – Поділ. За два роки відремонтовано ділянку від смт. Велика Багачка до м. Миргород (17 км).

2. Відремонтовано планові 4 км автомобільної дороги /Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина – /М-03/. За два роки відремонтовано понад 20 км маршруту від м. Полтава в напрямку смт. Котельва, це фактично альтернатива дорозі державного значення Н-12 Суми – Полтава.

3. Автомобільну дорогу Чорнухи – Лубни відремонтовано на всій протяжності, а за рахунок економії коштів виконуються підготовчі роботи з капітального ремонту 4 мостів.

4. Капітально відремонтовано 9 км автомобільної дороги Гадяч – Миргород на ділянці від м. Миргород в напрямку смт. Комишня. Завершуються роботи з безпеки та організації дорожнього руху.

5.  Капітальний ремонт автомобільної дороги Стасі – Гавронці завершено, відремонтовано близько 2 км.

6.  Роботи з капітального ремонту моста через р. Коломак поблизу

с. Черкасівка завершено на 80%. Виконано роботи з ремонту надводної та підводної частини опор, влаштовано нові монолітні ригелі, балки прогонової будови, збудовано монолітну залізобетонну плиту прогонової будови, встановлено деформаційні шви та виконано сполучення моста з насипом. Невдовзі буде влаштовано шар гідроізоляції та покриття дорожнього одягу. Завершення об’єкта планується до кінця листопада поточного року.

7.  Завершено поточний середній ремонт автомобільної дороги Шили – Надержинщина – Полтава. Відремонтовано 4,2 км дороги. У зв’язку з якісним оперативним контролем вдалося зекономити кошти та відремонтувати на 0,6 км більше. Всього за два роки відремонтовано 11,2 км та з’єднано з вищезазначеною ділянкою автомобільної дороги /Н-12/ – Мала Рубліка – Рунівщина – /М-03/

 

8.  Завершено поточний середній ремонт автомобільної дороги Мостовівщина – Великі Кринки – Глобине, це 8,6 км. У зв’язку з якісним оперативним контролем вдалося зекономити кошти та відремонтувати на 0,6 км більше. Всього за три роки відремонтовано 21,4 км шляху від автомобільної дороги Київ – Харків в напрямку м. Глобине.

9.  Поточний середній ремонт автомобільної дороги /М-03/ – Машівка – Карлівка завершено. Відремонтовано 7,2 км, а на зекономлені кошти завершується ділянка 0,6 км поблизу залізнодорожнього переїзду в с. Селещина. Усього за три роки відремонтовано 21,6 км шляху від автомобільної дороги Київ – Харків в напрямку смт. Машівка.

10.  Завершено плановий поточний середній ремонт автомобільної дороги Гадяч – Опішня та відремонтовано майже 4 км (проведено роботи на проблемних ділянках та з’єднано ремонтовані минулих років), за два роки відремонтовано – 11,2 км.

11.  Завершено поточний середній ремонт автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський в межах м. Полтава, відремонтовано майже 200 м на зекономлені кошти у минулому році.

У зв’язку з запланованим надходженням додаткового фінансування забезпечено проведення робіт на наступних об’єктах:

1.Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1710369 /Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина –/М-03/ на ділянці км0+000–км6+000 виконано роботи з влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття та розпочато влаштування верхнього шару щебенево-мастичного асфальтобетону, готовність об’єкта – 90% (вартість об’єкта – близько 125,8 млн грн).

2. Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1710369 /Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина –/М-03/ на ділянці км6+000–км12+000 виконано роботи з влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття, готовність об’єкта – 85% (вартість об’єкта – близько 132,7 млн грн).

3. Додатковий капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1710369 /Н-12/ – Мала Рублівка –Рунівщина – /М-03/, а саме ділянка від с. Шили в напрямку с. Рунівщина (2 км) завершено на 90% (вартість робіт – близько 50 млн грн).

4. Поточний середній ремонт автомобільної дороги О1716225 Нові Санжари – Нехвороща на ділянці від с. Соколової Балки до с. Нехвороща (8,7 км) виконано на 50%, а саме завершуються роботи з посилення основи дорожнього одягу (регенерація) та виконуються роботи з влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття (вартість об’єкта –  близько 106 млн грн).

5. Поточний середній ремонт автомобільної дороги О1702368 Гадяч – Опішня на ділянці від м. Зіньків в напрямку смт Опішня виконано на 30% (вартість об’єкта – близько 104,8 млн грн).

6.  Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1705071 Диканька – Решетилівка на ділянці від с. Покровське в напрямку с. Піщане завершено на 50%, а саме виконано посилення основи дорожнього одягу (регенерація) та продовжуються роботи з влаштування асфальтобетонного покриття, в плані ремонт 5 км (вартість об’єкта – 40,5 млн грн). За 2020-2021 роки отримаємо 12,4 км відремонтованої ділянки (від автомобільної дороги Київ – Харків в напрямку смт. Диканька).

Крім того, впродовж 2021 року на дорогах місцевого значення виконано такі заходи з експлуатаційного утримання доріг:

‒ встановлено та замінено майже 2 тис. дорожніх знаків (1810 шт.);

‒ поновлено майже 200 км горизонтальної дорожньої розмітки (188,7 км);

‒ здійснено аварійно-відновлювані роботи 17 штучних споруд (мости та водопропускні труби);

‒ ямковим ремонтом відремонтовано 321 тис. м2 (75% від запланованого) дорожнього покриття та залучено 121 млн грн співфінансування територіальних громад.

У 2021 році на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення недоотримано майже 300 млн грн акцизного податку з пального, які надійшли в розпорядження територіальних громад.

 

Агентством проведено спільні наради з головами територіальних громад області та налагоджено співпрацю з метою проведення ямкового ремонту на найбільш важливих для громад дорогах з фінансуванням 50/50. Так, в                                 52 громадах разом вдалося вирішити проблеми з маршрутами руху шкільних і рейсових автобусів, а також карет швидкої медичної допомоги. Найбільше коштів було виділено такими громадами:

-         Решетилівською – 8 260,0 тис. грн;

-         Глобинською –  7 000,0 тис. грн;

-         Пирятинською – 7 000,0 тис. грн;

-         Мартинівською – 7 000,0 тис. грн;

-         Лохвицькою – 6 276,0 тис. грн;

-         Шишацькою – 5 200,0 тис. грн;

-         Великосорочинською – 5 000,0 тис. грн.

Не долучились до ремонту доріг 8 громад, саме:

-         Градизька;

-         Гребінківська;

-         Карлівська;

-         Кременчуцька;

-         Лютенська;

-         Оболонська;

-         Піщанська;

-         Чорнухинська.

Також, з метою забезпечення належного експлуатаційного стану автомобільних доріг та смуг відведення, впродовж 2021 року організовано роботи з прибирання сміття та видалення дикорослої порослі, кущів та чагарників на узбіччях, укосах та резервах (смуг відведення) автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області.

Між Державним підприємством „Агентство місцевих доріг Полтавської областіˮ та об’єднаними територіальними громадами Полтавської області в

І кварталі 2021 року було підписано меморандум про співпрацю в частині розчищення смуг відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області.

У результаті спільних зусиль розчищено та забезпечено належний експлуатаційний стан смуг відведення площею більше 2,0 млн м2.

Нагадаємо, Ремонт дороги Кременчук – Власівка перенесли на наступний рік

На міст у Кременчуцькому районі збираються насунути металеву прогонову будову вагою 516 тонн

 

 

Олег Булашев

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися