Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 23 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Які особисті якості важливі для отримання хорошої роботи

 

13 січня 2021 08:20

У пошуку роботи необхідно враховувати той факт, що фахівці, що підбирають персонал, будуть звертати увагу не тільки на освіту і досвід спеціаліста, але також і на особисті якості.

Фактор працездатності при прийомі на роботу

Перш за все потрібно відзначити, що для того, щоб отримати хорошу роботу, необхідно довести свою працездатність. На це впливають різні фактори, такі як сімейний стан: людина, яка має сім'ю та декілька дітей, зацікавлена в стабільній роботі. Їй необхідний високий заробіток, щоб оплачувати освіту, вона піклується про речі першої необхідності для своєї родини. Ще один важливий фактор, який доводить працездатність здобувача - це ведення тверезого способу життя. Можна сказати, що така людина надійна і в один момент не підведе, несподівано не вийшовши на роботу.

Рекрутери також звертають увагу на здоров'я здобувача, за його станом можна прогнозувати працездатність. На сьогоднішній день є чимало організацій, які можуть представити вакансії в Харкові і інших містах України. Наприклад, сервіс grc.ua може бути корисним для людини, яка шукає роботу. На сайті представлено понад 85 тис. компаній, які набирають співробітників. Сервіс пропонує більш ніж 10 тис. вакансій по всій Україні.

Здобувач повинен показати свою комунікабельність

Ще один важливий фактор на який звертають увагу фахівці з підбору персоналу - це комунікабельність. Для деяких людей комунікабельність - це щось нове, доводиться заново вчитися, але важливо зрозуміти, що саме ця якість може стати основним критерієм для отримання хорошого місця.

Більшість компаній, які запрошують співробітників на роботу, працюють в сфері послуг, де дуже висока конкуренція, тому комунікабельність співробітника може залучити нових клієнтів. Комунікабельний чи ні шукач - рекрутер дізнається на співбесіді. За допомогою заздалегідь заготовлених питань фахівець перевіряє реакцію здобувача, чи буде він відповідати на них з роздратуванням або збереже спокій і доброзичливий настрій.

Найчастіше роботу отримують ті, яких навчають люди

Ще одна важлива особливість для прийому на роботу, на яку звертають увагу роботодавці - це здатність до навчання і бажання зростання.

Якщо у людини немає прагнення до зростання по кар'єрних сходах, навряд чи він буде підвищувати кваліфікацію і покращувати свої навички. Тому співбесіда часто починається з таких питань, які дають зрозуміти, чи буде задоволений здобувач стабільною, але не зростаючої зарплатою і чи буде він задоволений утримувати за собою одну посаду без просування?

Історія з попередніх місць робіт також показує здатність людини до навчання: якщо він провів багато часу в інших організаціях без певного зростання, то навряд чи можна очікувати від нього ініціативи на новому місці.

Сам претендент, який знаходиться в пошуку перспективної роботи і бажає просування по кар'єрних сходах, також повинен звернути увагу на підприємство, яке пропонує йому місце. Воно повинно бути перспективним і розвиватися, з хорошою історією і відкриванням філій по країні. Добре, якщо підприємство також має партнерів і філії за межами України, це стане ще одним доказом того, що компанія прагне досягти нових висот, тобто и співробітники мають перспективи для зростання.

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися