Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Які «секрети», пов’язані з нардепом Шаповаловим, зберігає Індустріальний парк «Центральний»


7 сентября 2017 11:30

«Фактично індустріальний парк «Центральний» розташований на двох, накладених одна на одну, земельних ділянках, що є грубим порушенням земельного законодавства України».

Рішенням сесії Кременчуцької міської ради від 30 жовтня 2012 року було вирішено виконавчому комітету Кременчуцької міської ради здійснити комплекс дій щодо вибору території для індустріального парку, а  рішенням сесії від 25 грудня 2012 року вирішено надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни її цільового призначення в постійне користування виконавчому комітету Кременчуцької міської ради орієнтовною площею 168,55 га, із земель сільськогосподарського призначення, що перебувають у комунальній власності (з них 163, 8848 га перебувають у короткостроковій оренді селянського господарства «Атланта»), на цільове призначення  - землі промисловості, для створення індустріального парку  в Північному промисловому вузлі. Про це сьогодні на сесії міськради заявила депутат Оксана Піддубна.

Вона зазначила, що рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 23 червня 2016 року №565 було погоджено запропоновані комунальним підприємством «Кременчук Інвест» заходи з благоустрою території площею 168,55 га з кадастровим номером 5310436100:003:0003 в Північному промисловому вузлі м.Кременчука щодо влаштування тимчасового лучного газону із здійсненням регулярного косіння трав підприємством під назвою «Трудовик-12», директором якого є однокласник нардепа Шаповалова, а заступником – його син від першого шлюбу.

«По-перше, дивним є те, за вищевказаним кадастровим номером будь-які земельні ділянки згідно відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відсутні. Натомість, згідно інформації з Державного земельного кадастру про право власності та речові права на земельну ділянку, маються відомості про земельну ділянку за кадастровим номером 5310436100:01:003:0003, площею 168,55 га, розташованій в Північному промисловому вузлі м. Кременчука, щодо якої відсутні будь-які інші відомості, у тому числі про форму власності.

Також, не зрозумілим є той факт, що на даній території документально розташована ще одна земельна ділянка за кадастровим номером 5310436100:01:003:0043 згідно відомостей з Державного земельного кадастру про право власності та речові права на земельну ділянку, яка відповідно до зображення з Публічної кадастрової карти України накладається на земельну ділянку, на якій розташований індустріальний парк «Центральний». Тобто, фактично індустріальний парк «Центральний» розташований на двох, накладених одна на одну, земельних ділянках, що є грубим порушенням земельного законодавства України.

По-друге, з боку виконавчого комітету Кременчуцької міської ради відбувається злісне приховування інформації щодо обслуговування індустріального парку «Центральний». Мною, як депутатом, було направлено чотири листа з вимогою надати копію договору укладеного між КП «Кременчук Інвест» та фермерським господарством «Трудовик -12» на облаштування та обслуговування лучного газону на території  індустріального парку «Центральний». Зауважу, що дана інформація є відкритою та міститься на сайті КП «Кременчук Інвест» у розділі «Відомості про договори, учасником яких є комунальне підприємство (2016 рік)».

Але, у відповідь я отримую лише формальні відписки, які реально спрямовані на приховування та перекручення публічної інформації з боку виконавчого комітету та міського голови»,- зазначила депутат.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.21, 22Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад», з метою пролиття правдивого світла на питання створення та обслуговування індустріального парку «Центральний», депутат вимагає аби поліція Кременчука провела  перевірку вищевикладених фактів щодо можливих порушень чинного законодавства України при створенні та обслуговуванні індустріального парку «Центральний» у місті Кременчуці та вжити заходів з метою виявлення та припинення правопорушень. Проте депутати не стали підтримувати цей запит. Проти нього в основному проголосували члени промерської фіолетової коаліції.

Нагадаємо, в минулому році і стало відомо, що індустріальним паркам готують податкові преференції.

На червневій сесії міськради було прийнято рішення затвердити в якості керуючої компанії індустріальним парком «Центральний» комунальне підприємство «Кременчук Інвест».

До цього індустріальний парк в Кременчуці шукав «свого хазяїна» з 2015 року.

У липні 2016 року в мерії Кременчука розробили «дорожню карту» просування Індустріального парку - представлена кошторис «плану просування» парку затягла на 11 млн. грн.

 

Клим Соколов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться