Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 4 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Якщо мер Малецький відморозився, то губернатор Головко знайшов вихід, як подати тепло в залізничний технікум Кременчука

 

15 декабря 2017 17:45

«Ми підпишемо спільне розпорядження по підключенню до мережі тепло- водопостачання».

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко та голова Полтавської облради Олександр Біленький разом із заступниками, керівниками департаментів та представниками фракцій ПП «Опозиційного блоку» та ВО «Свобода» обговорили питання на шляху прийняття бюджету області на 2018 рік.

Під час обговорення бюджету в сфері освіти розглянули питання про утримання навчальних закладів різних рівнів. Кременчуцький технікум залізничного транспорту має великі борги щодо виплати заробітної плати та комунальні послуги.

«У нас дуже складна ситуація. Діти сидять в холоді без тепла, у них відключили світло, бо вони нікому не належать. Раніше вони були на балансі Києва, а з 1 січня вони перейдуть на баланс області і тоді ми зможемо розрахуватися за тепло і комунальні послуги», -  говорить голова фракції «Опозиційного блоку» Олег Сазонов.

Департамент освіти і науки Полтавської ОДА звернувся до Міністерства освіти і науки України, щоб до моменту передачі закладу на баланс області було збільшено видатки, щоб максимально погасити заборгованість. Передача технікуму має відбутися 1 січня, тож голова Полтавської ОДА разом із головою Полтавської обласної ради знайшли рішення щодо поновлення теплопостачання.

«Ми підпишемо спільне розпорядження по підключенню до мережі тепло- водопостачання разом із Олександром Біленьким. Зайдемо в технічне обговорення можливості фінансування у наступному році. Адже на сьогоднішній день цей заклад не переданий до обласного бюджету. Але це питання 100% буде вирішено», - повідомив Валерій Головко.

Нагадаємо, що опалення в коледжі немає вже майже два місяці, а влада Кременчука не зробила нічого конкретного аби виправити ситуацію. 

Раніше повідомлялося, що 400 дітей мерзнуть в Кременчуці, а тепер можуть залишитися і без світла. Крім того, педагогічний склад не отримує зарплату.

Нещодавно в коледжі призначили виконуючого обов'язки директора.

 

Клим Соколов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться