Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 21 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

З 1 липня замоволення біометричних документів коштуватиме дорожче

29 июня 2019 10:30

Як пояснюють, це пов'язано із новою вартістю бланків та адміністративних послуг.

До уваги громадян: зміниться вартість біометричних документів 

З 1 липня виготовлення біометричних паспортів подорожчає. Про це повідомляє управління державної міграційної служби Полтавщини. 

Як пояснюють, це пов'язано із новою вартістю бланків та адміністративних послуг, ухвалених урядом 24 квітня. Відповідно до внесених змін, з 1 липня нові суми адміністративного збору складатимуть:

 *при оформленні ID-картки (до 20 робочих днів) – 345 грн. (126 грн вартість адмінпослуги та 219 грн вартість бланка), зараз 279 грн; 

*при оформленні ID-картки (до 10 робочих днів) – 471 грн (252 грн вартість адмінпослуги та 219 грн вартість бланка), зараз 366 грн; 

*при оформленні закордонного паспорта (до 20 робочих днів) – 682 грн (352 грн вартість адмінпослуги та 330 грн вартість бланка), зараз 557,32 грн;

 *при оформленні закордонного паспорта (до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав*) – 1 тис 34 грн (704 грн вартість адмінпослуги та 330 грн вартість бланка), зараз 810,32 грн.

Вартість оформлення документів зросте вперше з 2016 року. За підрахунками, таке підвищення збільшить надходження до місцевих бюджетів. 

Також додатково інформують про необхідність своєчасного отримання готових паспортних документів, які чекають своїх власників у територіальних підрозділах міграційної служби Полтавщини. Так, відповідно до Порядку оформлення та видачі паспорта громадянина України, в тому числі для виїзду за кордон, паспортні документи, не отримані власником протягом року, вважаються недійсними, погашаються та знищуються відповідно до законодавства. 

 

 

Аріна Алініна

за матеріалами джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться