Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 7 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

З бюджету Кременчука оплатять навчання двох кременчужан-АТОвців та компенсують придбання житла бійцю з інвалідністю

 

8 ноября 2017 09:25
З бюджету Кременчука оплатять навчання двох кременчужан-АТОвців та компенсують придбання житла бійцю з інвалідністю

Загальна сума виплат цього разу становитиме понад 688 тис. гривень.

Учаснику антитерористичної операції, інваліду війни ІІ групи виділять грошову компенсацію на придбання житла. Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, таке рішення напередодні прийняла міська комісія щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, яку очолює заступник міського голови Ольга Усанова.

Учасник бойових дій має статус інваліда війни ІІ групи і потребує поліпшення умов проживання. Він з 2014 року до січня 2015 року брав участь у АТО у складі батальйону міліції особливого призначення «Азов», з січня 2015 року проходив службу  у добровольчому батальйоні «ОУН». Під час виконання бойового завдання  поблизу с. Піски Донецької області отримав контузію.

Комісія прийняла рішення виділити йому грошової компенсацію у сумі 680 тис. грн. Ця компенсація надається виключно на придбання житла та виплати, що пов’язані з його придбанням.

За інформацією департаменту соціального захисту населення та питань АТО, Кременчуку  виділено  з державного бюджету кошти на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України близько 1,3 млн. грн..

Також ще двоє кременчужан-учасників АТО отримають кошти з міського бюджету на навчання у вищих навчальних закладах міста.

Члени комісії розглянули заяви двох учасників антитерористичної операції, які навчаються у вищих навчальних закладах Кременчука – Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського та Кременчуцького інституту вищого навчального закладу «Університет імені Альфреда Нобеля». Прийнято рішення компенсувати їм витрати за навчання за рахунок коштів міського бюджету. Сума компенсації складає від 4 тис. грн.. до 4,6 тис. грн.

Раніше повідомлялося, що місто подарувало квартиру родичам загиблого в АТО Олега Феня

 

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться