Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 4 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

З газовими балончиками, електрошокерами і кийками проти кременчужан: "Муніципальна поліція" підсилюється спецзасобами

 

28 вересня 2018 12:00

Міський підрозділ перетворюється на відділ спецпризначення?

На сесії Кременчуцької міської ради додатковим питанням виносять питання про затвердження програми підприємству «Муніципальна поліція» Кременчуцької міської ради Полтавської області на 2019-2020 роки».

Згідно з цим проектом, у штаті Муніципальної поліції хочуь збільшити штат: кількість посад охоронників в 2019 році буде збільшена до 110 чоловік з 78.

 " З  1 січня .2019 року планується збільшення численності працівників за штатним розписом до 160,5 одиниць, у зв’язку з розширенням господарської діяльності підприємства у сфері охоронних послуг, взяттям нових об’єктів під охорону та забезпечення функціонування підприємства відповідно до норм чинного законодавства. В основному буде збільшена чисельність працівників, які безпосередньо задіяні на об’єкті охорони. Кількість штатних одиниць з 01.01.2019 року – 160,5 одиниць. Середня місячна заробітна плата по підприємству – 7 190 гривень", - йдеться в пояснювальній записці до проекту рішення.

 При цьому у  2019 році планується надходження власних небюджетних коштів у розмірі – 4 млн 485,6 тис. грн. (фізична охорона – 3 млн 225,6 тис. грн., пультова охорона – 1 млн 260, 0 тис. грн.), отриманих від здійснення охоронної діяльності, за умови надання послуг за цінами нижче їх собівартості – 42 грн./год., з врахуванням кон’юнктури ринку охоронних послуг. В 2018 році мінімальна собівартість охоронних послуг для підприємств платників ПДВ складає 57 гривень.

Проте витрати на оплату праці за рахунок міського бюджету на 2019 рік заплановано в розмірі  17 млн 202,650 тис. грн. (заробітна плата 14 млн 140,91 тис. грн. та нарахування на зарплату  3 млн 061,74 тис. грн.).

Як видно, з міського бюджету доведеться викласти більш ніж 10 млн на покриття витрат цього комунального підприємства.

Серед витрат, передбачених рамками програми,  планується навчання працівників, покупку меблів, запчастин до автомобілів,  спеціальних засобів для пульту спеціального спостереження. Придбання канцелярських товарів та письмового приладдя, бланків паперу та інше.

І тут найцікавіше, схоже, що з наступного року з кременчцуцьких муніципальних поліціянтів хочуть зробити спецпризначенців, бо як пояснити, що їм хочуть придбати бронижелети, шокери, газові балони, палиці гумові. У школах шокери використовувати, чи під час чергування у виконкомі.

А ще передягти поліціянтів, бо ба більш ніж 225 тисяч гривень планують закупити  одягу. А саме 44 комплекти орієнтовною вартістю 3800 гривень кожний. Також необхідно провести заміну 60 сорочок та 38 костюмів, в зв’язку із закінченням термін їх експлуатації.

І тут треба згадати про райдужні перспективи, про які  кременчужанам розповідали при створенні Муніципальної поліції, а саме що через три роки вона вийде на самоокупність. Та це лише були балачки.

Нагадаємо, послуги з охорони у муніципальної поліції Кременчука майже вдвічі дорожчі, ніж у приватної фірми

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися