Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 29 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

З головою у "Підводний світ": де кременчужани можуть побачити хижих пірань, риб-папуг і сомів-м'ясоїдів

 

14 квітня 2019 10:00

Рибам складають компанію мавпи, пітон, черепахи і два крокодили.

У теплі деньки квітня кременчужанам пропонують зануритися у «Підводний світ». Виставка з такою назвою приїхала днями до нашого міста з Харкова. Експозицію із 24 акваріумів розташували на першому поверсі Палацу Культури «КрАЗ».

А підводний світ цієї виставки – то не лишень різноманітні риби (величезні і маленькі), а ще черепахи, плазуни та рептилії. Є папуга і дві мавпочки. Та про них пізніше.

Спочатку цікавимося раціоном харчування мешканців підводного та й наземного світу. Тут відповідати береться адміністратор Олександр. Не дивно, що у різних риб різний раціон. Так рибок цихлід годують лише сухим кормом.

А ось сомики їдять м'ясо. Ним же годують і черепах. До речі, якщо прийти на виставку об 18-ій годині, можна стати свідком вечері черепах.

Тепер про інших тварин: є два крокодильчика, один більший, інший менший. Є пітон, невеличкий і яскравий. Є мавпочка  Анфіса – вона надзвичайно любить дітей. Її партнер (дещо флегматичний) з дивною кличкою – Аркадій Берія. Чому так – організатори не пояснюють, говорять, так просто прикольно.

Є папуга – тут його називають куркою. Хоч має ім’я Лілуша. Оця компанія і є улюбленцями дітей. Дорослих же більше цікавлять риби. Можна спостерігати, як чийсь татусь чи мамуся із цікавістю вивчають таблички з інформацією на акваріумах.

Це досить зручно: не лише спостерігати за рибою, а дізнаватися про неї цікаве.

Кременчуцька газета пропонує підбірку цікавинок про мешканців «Підводного світу», який зараз в Кременчуці.

Чорний паку – риба з родин піраньєвих може сягати 70 см і жити 28 років. Вона вживає рослинну їжу. Акваріумісти її годують салатом, шпинатом , жаливою і навіть зеленим горошком.

Панцирна щука може бути довжиною 50 см, а може і два метри. Живе до 36 років. Може жити при температурі як +10, так і +20 градусів за Цельсієм.

Аравана – риба здатна жити в воді з низьким рівнем кисню. У природі живе в басейнах річки амазонки. Під час розливу  запливає в затоплені ліси.

Піранья – зуби цієї риби здатні навіть перекусити дерев’яне вудилище. Що казати - доросла особина може перекусити палець людини.

Риба-папуга – назву риба отримала за голову, схожу на клюв. Максимальний розмір риб – 25 см. У природі «папуг» немає, їх вивели як гібридів з інших риб тайські селекціонери.

Отже, кого зацікавили мешканці виставки «Підводний світ», можуть піти і побачити їх. Порцію позитиву отримаєте точно. Працює вона в Кременчуці до 28 квітня щодня з 10.00 до 20.00. Ціна на дорослий квиток 40 грн, дитячий – 30 грн.

Доїхати до ПК «КрАЗ» можна, як на маршрутках, так і тролейбусах.

 

 

Світлана Павленко

Фото Кирила Воронцова

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися