Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 23 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

З міського бюджету Кременчука виділять гроші на заплату фармацевтів аптечних пунктів (Доповнено)

 
 

 

13 августа 2020 17:15

Ціна питання 250 тис грн.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради розглянули проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 12 грудня 2018 року «Про затвердження комплексної міської програми «Доступна аптека» в м.Кременчуці на 2019-2021 роки».

У пояснювальній записці до проекту рішення йдеться, що у зв’язку із пандемією COVID-19 та карантинними обмеженнями значно зменшився товарообіг в аптечних пунктах комунального підприємства «Аптека №90». Так, аптечний пункт №1, який розташований у приміщенні КНМП «ЦПМСД №2 м. Кременчука» до початку карантинних заходів мав товарообіг 90-120 тис грн на місяць, зараз має товарообіг  у сумі 40-45 тис грн, аптечний пункт №3, який розташовано у приміщенні КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька», мав товарообіг 50-70 тис грн., зараз має товарообіг у сумі 3,5- 6 тисгрн. на місяць.

«Така ситуація вкрай несприятливо впливає на функціонування комунального підприємства «Аптека № 90», особливо тих аптечних пунктів, які з самого початку роботи планувались як виключно соціальні об’єкти, без будь-якого натяку на рентабельність, а саме: аптечні пункти на Ревівці і на Молодіжному. Всі ці чинники не дозволяють комунальному підприємству самостійно подолати кризу. Відповідно до штатного розпису КП «Аптека №90» кількість штатних одиниць дорівнює 9, з них: фахівців (з фармацевтичною освітою)  налічується 6 одиниць. Це всі завідувачі аптечних пунктів – 4 фахівця, які безпосередньо виконують функції з прийому та відпуску медичних препаратів, та 2 фахівця в самій «Аптека №90». Сумарний місячний фонд оплати праці їх складає 49 тис 940 грн», - зазначено в пояснювальній записці.

Як вихід із складної ситуації та забезпечення стабільного функціонування комунального підприємства «Аптека № 90» є забезпеченняфінансової підтримки з місцевого бюджету на оплату праці фахівцям (з фармацевтичною освітою) аптечних пунктів комунального підприємства «Аптека № 90» на загальну суму 249 тис 700 грн. У розрахунку, що оплату проводитимуть 5 місяців з серпня місяця і до кінця року).

Тож внесення змін до комплексної міської програми «Доступна аптека» в м.Кременчуці на 2019-2021 роки пов’язано із додатковим заходом, а саме: фінансова підтримказ місцевого бюджету на оплату праці фахівцям (з фармацевтичною освітою) аптечних пунктів комунального підприємства «Аптека № 90».

Доповнено.

Сьогодні, під час сесії 3 вересня, даний проект депутати підтримали.

Нагадаємо, Міська програма «Доступна аптека» профінансована лише за червень

 

 

Світлана Паленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися