Кременчуцька газета
Субота, 30 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

За фактом надання недостовірної інформації депутатом Дядиком САП порушила кримінальну справу

21 лютого 2022 09:10

Також чекаємо на відповідь з Національного антикорупційного бюро, куди ми також направили запит стосовно пана Дядика.

Національне агентство з питань запобігання корупції провело повну перевірку декларації за 2020 рік депутата Полтавської облради від партії «За майбутнє», якого багато хто називає «гламурною синьою кульбабкою» Олега Дядика.

Відповідну інформацію стосовно нього до НАЗК передали і журналісти Кременчуцької газети.

За результатами проведеної повної перевірки декларації, встановлено численні порушення і при цьому у довідці зазначено, що сам пан Дядик не скористався правом надати пояснення та/або документи на запит НАЗК.

Раніше у НАЗК Кременчуцькій газеті повідомили, що виявили багато недостовірних даних у декларації О.Дядика і довідку про перевірку тепер перешлють до Національного антикорупційного бюро, яке визначить подальшу долю депутата стосовно ознак правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України «Службове підроблення», а саме: складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів.

Дану довідку також направили до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яка розгляне питання стягнення коштів щодо необґрунтованості активу.

ЯКІ ПОРУШЕННЯ ВИЯВИЛИ У НАЗК ПРИ ПЕРЕВІРЦІ ДЕКЛАРАЦІЇ ОЛЕГА ДЯДИКА - ЧИТАЙТЕ ТУТ

Кременчуцька газета тримає руку на пульсі справ, пов’язаних з декларацією Дядика.

Тож редакція направила запит до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, аби з’ясувати, чи порушена відносно депутата кримінальна справа.

І ось ми отримали відповідь:

«За результатами розгляду обґрунтованого висновку Національного агентства з питань запобігання корупції про виявлення ознак корупційного правопорушення під час перевірки щорічної декларації за 2020 рік зазначеного у вашому запиті депутата Полтавської обласної ради Національним антикорупційним бюро України внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 366-2 КК України. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні забезпечується прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора. Разом з цим, відповідно до ст. 222 КПК України з метою нерозголошення відомостей досудового розслідування надати більш повну інформацію неможливо».

Тож якщо Дядика визнають винним, йому загрожує штраф до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років (!), з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Тепер чекаємо на відповідь з Національного антикорупційного бюро, куди ми також направили запит стосовно пана Дядика.

Нагадаємо, НАЗК має претензії до «гламурної синьої кульбабки», депутата облради Дядика: надав купу недостовірних відомостей у декларації і тепер ним займеться САП та НАБУ

Ще один депутат Полтавської облради від «За майбутнє» підпав під перевірку НАЗК: можливе недостовірне декларування

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися