Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 25 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

За кошти Біланівського ГЗК реалізували два проєкти у Новій Галещині на загальну суму майже 3,5 млн грн

 

22 жовтня 2020 14:15

Партнерство заради добробуту.

За кошти Біланівського гірничо-збагачувального комбінату (ГЗК) реалізували два проєкти у Новій Галещині на загальну суму майже 3,5 млн грн. Про це повідомляють у департаменті корпоративних комунікацій ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат».

У жовтні в Новій Галещині відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини після проведеного внутрішнього капітального ремонту.

«Сьогодні у нас відновлена система каналізації, система водопроводу, електромережа, відремонтовано сім кабінетів прийому: і маніпуляційні кабінети, і кабінети денного стаціонару», - розповідає завідувач амбулаторії Олександр Щепаченко. 

Усі роботи були профінансовані ТОВ «Біланівський ГЗК» згідно договору «Про виконання умов резолюції громадських слухань щодо врахування інтересів територіальної громади Новогалещинської селищної ради у зв’язку з будівництвом Біланівського гірничо-збагачувального комбінату». 

Ремонт амбулаторії відбувається поетапно:

«Загалом нами в цю амбулаторію вже було вкладено приблизно один мільйон гривень. У наступному році ми плануємо завершити капітальний ремонт приміщень, щоб ця амбулаторія була повністю готова до прийому пацієнтів», - підсумовує генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Юрій Химич.

«Це є велика допомога громаді і це не єдиний об`єкт в нашій громаді, на якому така велика увага.Згідно наших договорів з Біланівським ГЗК ми продовжуємо співпрацю і ремонт наших об`єктів, соціально значимої інфраструктури», - доповнює голова Новогалещинської об'єднаної територіальної громади СвітланаСамсонова.

Майже одночасно з ремонтом амбулаторії був завершений ще один проєкт: 18 жовтня у Новій Галещинівідкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. Вартість цьогопроєкту сягнула близько двох з половиною мільйонів гривень. Виконаний він був, як і ремонт амбулаторії,виключно за коштипідприємства в рамках партнерства з Новогалещинською об`єднаною територіальною громадою.

Оскільки завершення робіт і відкриття майданчика найбільше чекали юні спортсмени, то одразу в день відкриттятут відбулися перші товариські матчі з міні-футболу між чотирма командами: ФК «Геологія», ФК «Молодь», ФК «Солониця» та ФК «Омельниче». 

Такіпроєкти є прикладом розбудови добросусідських відносин підприємствFerrexpo та громад, розвитку соціальної інфраструктури на територіях виробничої діяльності.Крім цього, впродовж усього часу пандемії підприємства Ferrexpoпродовжують надавати допомогу медичним закладам у прилеглих регіонах для боротьби із поширенням коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, Лікарня інтенсивного лікування Горішніх Плавнів отримала апарат гемодіалізу від Ferrexpo.

Компанія Ferrexpo знову допомогла лікарні «Кременчуцька», придбавши необхідне медобладнання.

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися