Кременчугская газета
Пятница, 18 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

За причал колишнього річвокзалу Кременчука його власник заборгував понад мільйон гривень до бюджету міста

 

4 ноября 2017 11:30

Також у запиті порушувала питання щодо чистоти причалу та його належного утримання. Так, відповіддю повідомляється, що при виявленні порушень власнику даного пасажирського причалу надаються приписи щодо підтримки споруди у належному стані.

За причал колишнього річвокзалу Кременчука його власник – громадянин Антіпов В.В. заборгував понад мільйон гривень до бюджету міста. Це сказано у відповіді міської влади активістці Яна Коваль 

«Сьогодні мною було отримана відповідь на мій запит щодо території причалу, який знаходиться за адресою: вул. Першотравнева, 2-Д м. Кременчука (за буд. колиш. Річкового вокзалу), а саме щодо відшкодування гр. Антіповим В. В. збитків, заподіяних територіальній громаді м. Кременчука внаслідок порушення земельного законодавства за користування вищевказаною ділянкою з 2011 року безоплатно. Так, згідно відповіді повідомляється: за результатами розгляду комісії від 12.10.2017 р. по визначенню та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного законодавства Аніповим В. В., підготовлено проект рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради "Про затвердження акта комісії по визначенню та відшкодуванню збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного законодавства, за користування земельною ділянкою по вул. Першотравнева, 2-Д в м. Кременчуці" разом з актом, який є невід'ємною частиною рішення, що перебувають на погодженні. Після затвердження даного рішення, зазначені документи будуть направлені гр. Антіпову В. В. до виконання. З проектом даного рішення від 30.09.2017 р. кожен може ознайомитись на сайті Кременчуцької міської ради в розділі "Проекти рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради".

Так, згідно даного проекту рішення, загальний обсяг збитків за порушення земельного законодавства гр. Антіповим В. В. внаслідок несплати орендної плати до бюджету м. Кременчука за період з 01 січня 2008 року по 01 липня 2017 року обчислюється у сумі 1002854,76 грн. (один мільйон дві тисячі вісімсот п’ятдесят чотири гривні сімдесят шість копійок). Дані кошти і мають бути стягнені. 
Приємно бачити певний результат своєї роботи та те, що вона приносить користь. А все розпочалось просто зі сміття ) Пам'ятаєте )

Також не можна не відмітити гарну роботу у даному питанні юридичного управління виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Хоч спочатку я отримувала одні відписки ) Тепер чекаємо на затвердження даного рішення виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради та слідкуємо за цим ) Як і за процесом стягнення збитків.
Також у запиті порушувала питання щодо чистоти причалу та його належного утримання. Адже пару тижнів тому знову бачила його увесь у смітті. Так, відповіддю повідомляється, що при виявленні порушень власнику даного пасажирського причалу надаються приписи щодо підтримки споруди у належному стані. Також було запропоновано закрити або обмежити доступ автотранспорту на територію пасажирських причалів. З цим цілком згідна. Вага автомобілів додатково руйнує асфальтове покриття та причал, які і так знаходяться у незадовільному стані. Також вважаю цілком правильним підняти питання щодо приведення асфальтового покриття причалу у належний стан, встановлення ліворуч причалу ще одного паркану з ціллю недопущення нещасних випадків та проведення інших технічних робіт задля того, щоб мати дозвіл на офіційну зупинку тут водного транспорту та приймання людей. Тому що на разі цього немає. Однак дані дії мали б робитися власником причалу, тому час покаже...,- написала Яна Коваль у Фейсбуці.

 

Клим Соколов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться