Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 20 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

За рахунок ремонтів у Кременчуці опалюватимуть лікарню та придбають ліки для дітей-діабетиків

 

8 ноября 2018 11:15

Перерозподіл бюджетних грошей.

Проект рішення міськвиконкому «Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у міському бюджеті м. Кременчука на 2018 рік по галузі «Охорона здоров’я» оприлюднений на сайті Кременчуцької міської ради.

Згідно з цим рішенням, планують зменшити бюджетні асигнування спеціального фонду на  суму 717 тисяч 409 грн, які були заплановані для реконструкції приміщення по вул. Київській, 14 для розташування амбулаторій комунального некомерційного медичного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3», але не будуть використані до завершення бюджетного періоду в зв’язку із тривалим виготовленням проектно-кошторисної документації та проведенням її експертизи.

Також на суму 197 тисяч 93 грн, зменшують фінансування, яке було виділене на капітальний ремонт холу для розміщення аптечного пункту у комунальному некомерційному медичному підприємстві «Кременчуцька міська дитяча лікарня», але не будуть використані в зв’язку із завершенням бюджетного періоду.

У той же час планують збільшити бюджетні асигнування загального фонду на загальну суму 200 тис. грн на оплату теплової енергії для комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська».

І на суму 714 тисяч 502 грн для відшкодування витрат, пов’язаних з відпуском препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет.

У зв’язку з цим планують внести зміни до розпису міського бюджету на 2018 рік.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться