Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 7 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

За сепаратизм в "ВКонтакте" лаборантка Кременчуцької дитячої лікарні отримала 3 роки умовно

 

22 июня 2018 08:15

Кременчужанка розмістила на своїй сторінках у соцмережі повідомлення, які містили заклики до сепаратизму.

Днями  відбулося засідання Крюківського райсуду Кременчука під головуванням Олександра Маханькова, на якому розглянули матеріали кримінального провадження стосовно лаборантки Кременчуцької міської дитячої лікарні  Їй інкримінували кримінальний злочин за ст. 110 КК України (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), передає "Полтавщина".

Слідство встановило, що обвинувачена зі свого персонального комп’ютера зареєструвалася в соціальній мережі «ВКонтакті» та впродовж квітня 2015 року — березня 2018 року розмістила на власній електронній сторінці текстові матеріали, які містили антиконституційні заклики до зміни меж території або державного кордону України.

Згідно з висновком судової лінгвістичної експертизи, окремі матеріали на сторінці виражені у формі заклику-лозунгу, а саме про те, що територія Донбасу належить до території Росії; про те, що територія Донецьку не належить до території України і ніколи не буде у її складі; про те, що території «ДНР та ЛНР» — це незалежні «держави», що не входять до складу України.

За формулюванням правоохоронців, зміст даних публікацій «був доведений до відома невизначеного кола осіб — користувачів «ВКонтакті», які відвідували електронну сторінку».

У ході досудового слідства, прокурор і обвинувачена уклали між собою угоду про визнання винуватості. Згідно з угодою кременчужанка  беззаперечно визнала себе винуватою, а також сприяла розслідуванню кримінального провадження.

В результаті суд призначив: визнати кременчужанку  винуватою за ст.110 КК України та призначити узгоджене покарання у виді позбавлення волі строком на три роки без конфіскації майна;звільнити від призначеного судом покарання, встановивши один рік іспитового строку; стягнути з обвинуваченої на користь держави 8294 грн за проведення судової лінгвістичної експертизи та 2860 грн за проведення комп’ютерно-технічної експертизи.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться