Кременчуцька газета
Четверг, 28 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

За виготовлення метамфетаміну жінку ув'язнять на 6 років із конфіскацією майна

3 травня 2019 11:20

Обвинувачувана оскаржувала судове рішення.

Прокуратура Полтавської області в суді касаційної інстанції наполягла на призначенні покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна раніше судимій жінці, яка за допомогою підручного обладнання виготовляла метамфетамін. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Полтавської області.

Установлено, що раніше судима 39-річна жінка, за допомогою підручного обладнання, шляхом проведення хімічних та термічних реакцій, виготовляла психотропну речовину метамфетамін.

Зловмисницю визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України та засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Не погоджуючись із вказаним судовим рішенням жінка оскаржувала його.

"Завдяки правильно організованим слідчим діям на стадії досудового розслідування та вірно обраній тактиці підтримання публічного обвинувачення у суді із використанням повноважень щодо оскарження судових рішень, колегією суддів Першої судової палати Касаційного кримінального суду Верховного Суду  не встановлено процесуальних  порушень щодо збирання, дослідження та оцінки доказів, які б ставили під сумнів обгрунтованість висновків про доведеність вини обвинуваченої", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, касаційну скаргу сторони захисту залишено без задоволення.

Завдяки прокуратурі винна особа притягнута до відповідальності за реалізацію психотропної речовини - метамфітамін із визначеннням реальної міри покарання у вигляді позбавлення волі строком на 6 років із конфіскацією майна.

 

 

Антоніна Озерна

За інформацією джерела

 

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися