Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 3 Березня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Забагато чи мало: як часто кременчуцькі чиновники йдуть у відпустку чи на лікарняний або їздять у відрядження

23 січня 2021 14:00

Якщо у минулих роках більш за всіх відпочивав В.Декусар, то у 2020 році – Р.Проценко.

Кременчуцька газета вже традиційно надсилає запит до мерії, аби дізнатися, скільки міські чиновники відпочивали протягом минулого року, як часто їздили і відрядження. Додатково запитали й, чи перебував той чи інший віце-мер на лікарняному.

Як виявилося, у 2020 році більш за всіх брав відпустку віце-мер Руслан Проценко. Чи то вирішував він на відпочинку особисті справи, чи відпочивав – нам невідомо. Однак протягом минулого року за цією причини він не з’являвся на роботу 41 день: 13 днів у березні, майже весь вересень та пів жовтня.

Крім цього двічі він їздив у відрядження до Києва та Полтави, витративши на ці потреби 120 добових з міського бюджету.

Щодо лікарняного, то Р.Проценку протягом минулого року він не знадобився.

57 днів на лікарняному (з середини березня до початку травня) знаходилася віце-мерка, директорка департаменту фінансів Тетяна Неіленко.

У відпустці ця чиновниця перебувала тиждень у травні та 14 днів у серпні.

4 дні Т.Неіленко знадобилося на відрядження. У лютому вона їздила у Лубни, у березні, червні та вересні - до Києва.

Віце-мер Валерій Декусар у 2020 році брав лікарняні двічі: у січні та з кінця вересня до середини жовтня. Через цю причину його не було на робочому місці 33 дні.

Ще 28 днів він відпочивав. Тривалі відпустки він брав у червні, з кінця липня до початку серпня та у листопаді.

Їздив він і у відрядження на три дні: до Києва та Полтава, використавши на ці потреби 180 грн добових з міського бюджету.

Небагато відпусток, але багато відряджень було у міського голови Віталія Малецького. Так протягом року у відрядженні він знаходився 23 дні. Їздив мер до Києва, Харкова, Полтави та Одеси. З міського бюджету для цього йому виплати 1 тис 320 грн добових.

22 дні міський голова знаходився на лікарняному: майже два тижня у серпні, інші дні брав у листопаді.

Відпочивав В.Малецький протягом року 14 днів: у лютому, жовтні та листопаді.

У 2020 році секретар міської ради Юрій Гриценко відпочивав 23 дні: у січні, березні, липні, листопаді та один день у грудні.

Ще чиновник на 22 дні у жовтні брав лікарняний. Були у Ю.Гриценка й відрядження до Полтави, Бердянська та Миргорода. Через цю причину його не було на роботі 5 днів. На ці потреби з міського бюджету йому виплатили 300 грн добових та 3 тис 18 грн – на проживання.

Віце-мерка Ольга Усанова у 2020 році відпочивала 20 днів: у лютому, липні, серпні та один день у листопаді. Ще 7 днів їй знадобилося на відрядження до Києва та Полтави. Для цього їй виплатили 480 грн добових.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко протягом минулого року 16 днів був у відрядженнях. Їздив до Києва, Харкова та Полтави. На ці потреби використав 960 грн з міського бюджету у вигляді добових.

Ще 17 днів цей чиновник перебував на лікарняному: у березні та жовтні.

Відпочивав В.Пелипенко 14 днів, які брав у січні, липні, серпні та листопаді.

Майже однакову кількість днів віце-мер Дмитро Кравченко відпочивав, хворів та їздив у відрядження. 15 днів своєї відпустки використав цей чиновник протягом року: у січні, березні, червні, серпні та один день у лютому. 14 днів їздив він у відрядження до Києва, Полтави та Харкова. 780 грн добових для цього йому виплатили з міського бюджету.

Ще 13 днів Д.Кравченко хворів, адже брав лікарняний у травні.

Лише 15 днів відпустки протягом 2020 року взяв керуючий справами виконкому Руслан Шаповалов. Ще у лютому на 1 день він їздив у відрядження до Харкова. Для цього з міського бюджету він отримав 60 грн добових.

До цього варто додати, що цього разу аналогічну інформацію ми запросили щодо керівників структурних підрозділів виконкому.

Згідно отриманих даних, більш за всіх у відрядження їздила керівниця апарату міського голову Світлана Пищита. На ці потреби їй знадобилося 10 днів та 600 грн з міського бюджету у вигляді добових. Їздила вона до Києва та Полтави.

9 днів був у відрядженнях директор юридичного департаменту Валерій Мирошниченко. Йому для цього виплатили 600 грн добових та за проїзд 320 грн. Направляли його до Полтави та Києва.

8 днів у відрядженнях знаходилися Світлана Лазоренко – начальниця відділу правової допомоги юридичного департаменту. Задля поїздок до Полтави їй виплатили 480 грн добових та 737 грн - на проїзд.

Стільки ж днів за цією ж причини не було на роботі й заступниці директора департаменту- начальниці відділу із земельних питань та опрацювання проєктів актів органу місцевого самоврядування юридичного департаменту Наталії Шинкаренко. Вона їздила до Полтави та Дніпра. На ці потреби їй з міського бюджету виплатили 600 грн добових та 520 грн – на проїзд.

Їздила у відрядження й Неонілла Пономаренко – заступниця директора департаменту-начальниця відділу судової роботи юридичного департаменту. За проїзд до Полтави та Дніпра їй компенсували з міського бюджету 1 тис 30 грн та ще виплатили 420 грн добових.

Інші керівники структурних підрозділів знаходилися у відрядженнях протягом 1, 2 днів.

Нагадаємо, у 2018, як і у 2019 році більш за всіх відпочивав В.Декусар.

 

Олена Сінтюріна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися