Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 25 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Заклади грального бізнесу у Кременчуці маскувалися під роботою державних лотерей

24 мая 2017 17:40

«Зусиллями працівників кременчуцької поліції було припинено діяльність 32 таких закладів», - О. Коцар.

В Україні «гральний» бізнес заборонено від 2009 року. Однак попри це, у більшості міст України продовжують працювати заклади, які їх власники маскують під державні лотереї та інтернет-клуби і місто Кременчук не стало винятком. Про це сьогодні на нараді в мерії повідомив начальник поліції Кременчука Олександр Коцар.

За його словами, упродовж 2016 року та чотирьох місяців 2017 року в місті порушено ряд кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.203-2 КК України, за фактами незаконної організації діяльності гральних закладів, у яких за допомогою комп'ютерної техніки надавалися послуги грального бізнесу, а гравці «ігромани» бажаючи насолодитись виграшем  тільки програвали там кошти.

В ході досудового розслідування слідчими поліції проведено близько 30-ти санкціонованих обшуків, під час яких виявлено та вилучено понад 300 одиниць комп’ютерної техніки, що пристосована до надання доступу до азартних ігор, гральні автомати, чорнову документацію, грошові кошти та інше.

«Зусиллями працівників кременчуцької поліції було припинено діяльність 32 таких закладів. За необхідністю можу повністю повідомити всі адреси  закладів.

Ці заклади  своїм зовнішнім виглядом (назва «ЛОТО МАРКЕТ», фірмові знаки, кольори, оформлення, наглядна агітація, посилання на розповсюдження лотерей МСЛ, тощо), а також іншим чином (копіями явно підроблених дозвільних документів від ТОВ «М.С.Л.» та його розповсюджувача ТОВ «Центральні ігри») маскували  свою протиправну діяльність із зайняття гральним бізнесом, під розповсюдження державних лотерей, що нібито проводяться оператором ТОВ «МСЛ».

У межах досудового розслідування зазначеної категорії проваджень проводиться  значна кількість як слідчих так і оперативних заходів, що  пов’язані з вилученням об’ємної за розмірами та кількістю комп’ютерної техніки, її транспортуванням та зберіганням, проведенням огляду техніки за участі спеціалістів, а також проведення комп’ютерно-технічних експертиз, які тривають понад 6 місяців, а інколи навіть до 1 року, та мають на меті перевірити те, чи може дана техніка використовуватись для азартних ігор», - говорить О. Коцар.

Наразі оголошено про підозру одній особі, одне кримінальне провадження направлено до суду.Крім того, по всім  іншим кримінальним провадженням слідчими призначені відповідні експертизи та направлено вилучену техніку до Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. М.С. Бокаріуса. Після проведення вичерпних заходів, буде прийнято відповідне законне процесуальне рішення.

Водночас, попри заборону грального бізнесу,  цей вид діяльності в місті є і проблема по його ліквідації  також відкрита. Незважаючи на те, що правоохоронні органи в межах своїх повноважень протидіють їх незаконній діяльності, ігрові зали знову відкриваються, інколи – невдовзі  навіть після проведення обшуку та вилучення всього обладнання. Власники, навіть не дочекавшись рішення суду по поверненню вилученого майна,  відразу закуповують відносно недороге аналогічне комп’ютерне обладнання та продовжують здійснювати незаконну діяльність.

У зв’язку з цим, поліція Кременчука  закликає громадян сприяти у протидії цій незаконній діяльності та повідомляти цю інформацію нам  на електронну адресу zvern35@pl.npu.gov.ua до  Управління захисту економіки в Полтавській області з питань функціонування на території області гральних закладів.

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться